.

.

Со попуст
AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 100µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 29.25 Кертриџ Должина, Без Јадро, 222/Затворен Крајот Капа, Силикони Заптив

AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 100µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 29.25

DEN 5373.84

Од стока
Во магацинот

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.Континуирано 4-зона структура обезбедува ефикасно пред-филтрирање и завршни филтрација.Држава на уметноста компјутерски контролирани процесот на производство испорачува исклучително точни и конзистентни производ по секоја зона за правилно влакна големината.Висока јачина на полипропилен core зголемува протокот и оптимизира секој од 4-зони Ако е потребно сите Четири серија може да се нарача со јадра.Сите Четири Серија касети се ослободени од surfactants, врзива или лепила од било каков вид.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 5250.00

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8914.80

Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.AM

DEN 7187.28

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 1704.00

0.5 Micron Филтер.Јаглерод Блок и Вар Скала Заштита 2.9 Литри Во Минута.Се вклопува Некогаш чиста 7 CB5К, 7 CB5S, 7 FC5S

DEN 10030.80

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 17754.48

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7063.44

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 16724.16

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9952.56

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9960.00

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8715.12

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7083.12

5 Inc OD 10 Инчен Должина, Micron Оценка : 25 Micron.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.75 до 40 инчи.Произведено во С

DEN 6892.80

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 3412.56

Компатибилен со ОЕМ производ.Произведено во САД.Количина попусти на располагање.Ве молиме да контактир

DEN 8268.72

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7455.84

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 6918.96

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7632.24

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 6890.16

Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Произведено во САД.Прилагодени модели и проред нуди да се прилаго�

DEN 5322.96

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7123.44

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 1308.48

Го заменува p / n 33229209 Со гордост се Направени во САД.Произведени со највисок квалитет на материјали кои с

DEN 1392.00

Го намалува песок, тиња, скала, и ' рѓа честички во станбени, комерцијални, и општински вода за пиење.Е ком

DEN 537.60

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7686.48

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 15407.76

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол