.

.

Со попуст
KFidFran 8pcs Купот на Таванот Куки 3-1/4 Инчен Хром Позлата Метална Завртка во Закачалка Куки за Домашна Канцеларија Виси Растенија на Отворено Светла Сребрен Тон(8pcs Прве?

KFidFran 8pcs Купот на Таванот Куки 3-1/4 Инчен Хром Позлата Метална Завртка во Закачалка Куки за Домашна Канцеларија

DEN 1044.00

Од стока
Во магацинот

Опис на German8pcs Првенство Deckenhaken 3-1 / 4 Zoll Verchromung Metall Einschraubhaken Haken für Home Office Hängende Pflanzen Außenbeleuchtung Silberton Größe und Menge : Das Paket wird мит 8 Tassenhaken geliefert.Големина и Количина : Пакет доаѓаат со 8pcs купот на куки. Поради снимање и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.39 Инчен должина завртката е фирмата да ја инсталирате, погоден за ентериер и екстериер употреба.5"Кука Должина : 82mm/3-1/4"Забелешки : 1.Дер Metallbecherhaken hilft, zusätzlichen Platz.Вкупна големина : 92 x 56 x 3.15"(L*W*H), 3-1/4 Инчен кука должина и 1,5 Инчен ширина на отворањето одговара за многу предмети, 0. Совршен за виси надвор лесни објекти како што се светлата, завеси, јажиња, синџири, чаши, задолжени за хранење телиња, planters, и повеќе.Висок Квалитет : купот На куките се направени од издржлив метал, силна и sturable, анти - ' рѓа. Одлично за виси во затворен простор чаши, чаши, садови, растенија, шапка, облека, итн во салон, кујна, канцеларија.создадени повеќе задоволство работа или живеалиште(Platzsparend : Das hängende Дизајн hilft, viel Platz für Ihre Küche, Ihr Büro zu sparen und Ihre Tassen, Töpfe und Kleinigkeiten во дер Küche во Ordnung zu halten. Варијабилноста на 1-3мм е можно поради мерење процес. Направен од метал постабилна и издржливи, спречување на ' рѓа и обезбедување на вас со мазна површина, без burrs.

Детални спецификации

Product Name:
Cup Hook
Material:
Metal
Total Size:
92 x 56 x 3.8mm/3.62 x 2.2 x 0.15(L*W*H)
Screw Size:
10 x 4.5mm/0.39 x 0.18(L*D)
Width of Opening:
38mm/1.5
Hook Length:
82mm/3-1/4
Notes:
1. Variability of 1-3mm is possible due to the measurement process. :
2. Due to the shooting and screen setting difference, the color of the item may be slightly different from the pictures. :
Description in German :
8pcs Cup Deckenhaken 3-1 / 4 Zoll Verchromung Metall Einschraubhaken Haken für Home Office Hängende Pflanzen Außenbeleuchtung Silberton :
Größe und Menge:
Das Paket wird mit 8 Tassenhaken geliefert. Gesamtgröße
Hohe Qualität:
Die Becherhaken sind aus strapazierfähigem Metall, stark und stabil, rostfrei. Oberfläche mit verchromter Oberfläche beschichtet, die glatt ist und Ihre Hände und den Gegenstand, den Sie aufhängen, schützt
Weit verbreitet:
Perfekt für den Innen- und Außenbereich. Der Metallbecherhaken hilft, zusätzlichen Platz
Додатоци на производи
DEN 575.76

Пакетот вклучува : 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25мм сечилото+1pcs месо тело+ 11pcs јадра.На мушка вежба алатки н

DEN 311.76

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен фи

DEN 691.20

Вметнување на долга мотка во слотот на тока на лесна налепница долго пол приклучок на тока.Мултифункциј

DEN 1898.40

Бебе сака да ги одржи да спијам, спијам мирно цела ноќ.Симпатична малку кукли, е добар партнер за бебето,

DEN 215.76

Внатрешна Монтажа Тип : Кука ; Надворешниот Монтажа Тип : Кука.Пролет OD : 52mm / 2.05" ; Материјал Ширина : 12mm / 0.47

DEN 528.00

Луксузен Шлаг Текстура Омекнува и Smooths.Формулиран со Масло од Кокос и Black Currant Семе на Нафта.Нежно Exfoliating

DEN 143.76

5 D Круг Работ Гдин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : Инсталација проблем како м

DEN 479.76

❀ т кошули за жените т кошули за жените графички т маица, фустан жените портокал т маица, фустан длабоко

DEN 1509.60

Пакет Димензија : 3.81 сантиметри L x 10.16 сантиметри W x 4.064 сантиметри H Земја на Потекло : ТАЈВАН, ПРОВИНЦИЈА

DEN 239.76

длабоко moisturising.содржи полжав лигите filtrate.stengthens ноктите.goji бобинки.ги штити рацете и ноктите.Навлажнува

DEN 592.80

Овој модул ќе се игра на вашиот снимање кога се изложени на светлина по сите снимањето заврши; и престан

DEN 1502.40

❀ Функција : 1 Хранење 2 Се мијат твоето лице 3 Шампон бања 4 Пелена крпи 5 Перници, крпи 6 Маски ❀ Боја е мно

DEN 767.76

1 [ 2 во 1 Внесувач и Waterer Поставите ] Купи еден објект се добие две, 1 ХРАНА ВНЕСУВАЧ, 1 ВОДА ДИСПЕНЗЕРОТ...

DEN 918.00

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Flexfilm обезбедува силна, лесни мат

DEN 203.76

Исто така, може да биде добар избор за подарок на вашите машки пријатели, тие ќе ви се допадне.Добар брад