.

.

Со попуст
Jade Ролери за Лице и Gua Ша Set - Кожа на Лицето Ролери Massager Алатка- Реално Жад Камен

Jade Ролери за Лице и Gua Ша Set - Кожа на Лицето Ролери Massager Алатка- Реално Жад Камен

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : Jade ролери и gua ша собата е Направен од природни жад и алуминиумски држач,Тоа е многу безбедно.Анти-стареење, анти-брчки линија, намалување на темните под очите, подмладување на кожата и здравствена состојба, без било какви хемикалии или иританти.Jade Лице Ролери : На нега на кожата лице massager алатка е мазна, Молчи дизајн,здрав и без писклив.Тоа обезбедува кул чувство и energizes на кожата.Употреба на најдобри jade ролери massager со лицето крим може да помогне кремот да се апсорбира премногу.Gua Ша : не само што може да се подобри циркулацијата на крв, но, исто така, им помага на мускулите се релаксираат.Тоа е добра лице sculpting алатка за да се намали подпухналост и подигнете го вашиот jawline.Тоа е безбедно за сите типови на кожа и може да се користи на вилицата, вратот, челото, образите, брадата, лицето, грбот и телото.Совет : Ставете го во фрижидер околу 10 минути пред да го користите, така што ќе имаат подобро искуство.Услуга:Како што знаете жад камен ролери е кревка, лесно да се оштети во транзит, иако ние пак тоа многу внимателно.Ако примите скршени jade ролери во собата, ве молиме контактирајте со нас за новиот еден или целосно враќање на средствата.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2162.40

ГОЛЕМИНА Дијаметар 50.8 cm / Висина 35.56 cm.Оваа голема големина може да се сместат различни елементи, многу п

DEN 406.80

Оваа Тропска дуо вклучува еден од следниве : Kukui и Шеј Хавајски Свилен Лосион 2 мл.и рачно изработени loofah

DEN 731.76

Модел : E3 F5 L+E3 F5 DN1;Сензорна Растојание : 5m (+ / 10%).Напон : DC 636 V ;Излез Тип на : NPN / DC NO(Нормално Отворен).Големи

DEN 191.76

【Пакет Вклучуваат】 : 24 компјутери во собата 【Широка Употреба】 : Одлична за бесење чаши, чаши, садови, р

DEN 167.76

Целосна покриеност Атлетик тренингот облека,Uназад спортски градник за сечење врвови фитнес Салата Camiso

DEN 1915.20

Лесен за користење : Ова сандаче обезбедува совршено решение за удобен и да се обезбеди испорака кутија

DEN 2068.80

1,10 Windows систем, исто така, работи добро со весел софтвер.4 V DC Батерија Тип : Liion батерија капацитет : 2200 m Ah А

DEN 767.76

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р

DEN 184.08

Големина : 5*7 cm (прибл).Добар квалитет смола материјал со автоadhseive паста во задниот дел, силен вчитување н

DEN 847.20

Антикражба безбедност кутија за лов на играта патека камера.Боја : Црна или Сива боја ќе бидат испратени

DEN 275.76

Направен во САД.Димензии : 2.5"H X 7" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативн

DEN 335.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДИ се Има одгледува преку поддршка на задоволни клиенти низ целата земја, Go2 Kit

DEN 816.00

Направени од добар квалитет железо материјал со бела ПВЦ обложена.Големина : 31mm→4.1 x 2.07 x 8.5 cm / 1.64 x 0.82 x 3.41

DEN 167.76

Отстранете по 1520 минути, а потоа исплакнете ја косата со млака вода.На absorptive капацитет на косата и скалп

DEN 738.96

【За Различни Прецизно Мерење】Овој дигитален сонда индикатор има точно 0 до 12.7 mm опсег на мерење и до 0.01

DEN 239.76

Обоени притиснете на ноктите комплет : ќе дојде со 12 бои лажни нокти, 20 совети во еден кеси, вкупно 240pcs.На

DEN 309.60

Бидејќи екранот се различни, бојата на сликата ќе биде малку поинаква форма вистинската боја.Ве молиме

DEN 4751.76

Генератор Тип : Постојан магнет AC.Номинална Капацитет : 420 W.Алтернатор Домување : Polyamide , Систем Напон : 12 V

DEN 719.76

ОСТРИ ДЛЕТО ГЛАВИ резби во Дрво длето поставува доаѓа наострен и усовршуваа надвор од кутијата.КВАЛИТЕ

DEN 285.12

【КОМПАТИБИЛНИ УРЕДИ】 LG G Подлога X F 7.0 8.0 8.3 V400 V410 V495 V496 V500 V510 V520 V521 V525 V930 V940 VK810 VK815 LK430 LGV510 LGV410 LGV495 LGV700 LGV480 W Т