.

.

Со попуст
Бебе Вода Термометар Бебе Бања Вода Термометар Животинско Цртан Филм Вода Термометар (Виолетова Нилски Коњ)

Бебе Вода Термометар Бебе Бања Вода Термометар Животинско Цртан Филм Вода Термометар (Виолетова Нилски Коњ)

DEN 2335.20

Од стока
Во магацинот

Ова е совршен производ за родителите кои сакаат да се обрне внимание на нивното бебе здравјето.Термометар е дизајниран за употреба на бебињата.Замислете вашето бебе е лице кога подарокот е отворен.Цртан филм животинско дизајн ќе ги забавуваат вашето дете додека тоа што следи температурата на водата да бидете сигурни дека тоа е само право.Ова бебе вода термометар е дизајниран со една симпатична животински облик.Тој squeals со задоволство по дарот на неговата сопствена вода мерен уред.Без разлика дали сте само љубопитни или сте следење на симптомите, овој термометар е совршен за работа.Да ги реши сите на вашето бебе на температурата проблеми со оваа симпатична вода термометар.температура на вашето бебе е бања вода.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 652.32

Термометар und Messgeräte 3.8 инчен LCD Дигитален Температура & Влажност Метар со Часовникот / Calendar (HTC2).Термомет

DEN 479.76

Тоа во голема мера елиминирање на потребите за чистење помеѓу мерењата ? / ?Switchable Кога термометар е искл

DEN 660.00

Скара gril или готвење термометар со сонда, LCD дисплеј на температура, избор на В / Ф Термометар прикажува

DEN 407.76

Најдобрите медицински клинички квалитет, дадено право на вашиот праг.Одете на Вашите Нарачки да започн�

DEN 278.16

LCD дигитален екран со голем број на реално време temp екранот за лесна за читање.LCD дигитален екран со голе�

DEN 1593.60

Осигурување прилагодувач МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток

DEN 242.40

Премиум Квалитет Tablecloth : Ова издржлив и лесен за чистење tablecloth е направен од 100% премија полиестер ткаени

DEN 246.96

[ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН] Можете да го поставите на автомобил или автомобил табла за приказ на време, и мож�

DEN 302.16

✅ Лесен за употреба , бебе бања термометар : Нема onoff копчето се Активира автоматски со тресење на раката

DEN 455.28

♥1 Брзо мерење температура, голем екран, аларм, долг живот ♥2 Принципот на неконтакт термометар е да се к

DEN 1629.60

Исклучителен изглед.За автомобил и за домашна употреба.Механички термометар hygrometer не бара батеријата.Л

DEN 290.16

Релативната влажност откривање спектар е 20%99% и резолуција е 1%, удобен и практичен.1℃, повеќе лесен за уп�

DEN 90.96

100% сосема нов и висок квалитет.Големина : стан.12.5cmx9.5cm / 4.92"x3.74".Користење на високо квалитетна ABS, КОМПЈУТЕ

DEN 585.60

Дигитален со размена на инстант читање сонда, тајмер и алармирање.Скара gril или готвење со сонда, LCD диспл

DEN 1900.80

Ви благодариме за вашето разбирање.Високо квалитетен материјал е во употреба, во мали димензии, лесно д�