.

.

Со попуст
Stokke Flexi Бања, Транспарентни Розова - Количка за Бебе Када - Лесни, Издржлив и Лесен за Чување - Практично да ги Користите Дома или Патување - Најдобро за Новороденчиња?

Stokke Flexi Бања, Транспарентни Розова - Количка за Бебе Када - Лесни, Издржлив и Лесен за Чување - Практично

DEN 1229.52

Од стока
Во магацинот

КОЛИЧКА за БЕБЕ КАДА - На Stokke Flexi Бања е количка за бебе када за новородените бебиња и деца до 35 кг.Дали во бањата или далеку од дома, дури тоа каде и да сте за размена на инстант, непроблематична бања време.ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ - На Flexi Бања иновативниот дизајн го прави едноставно и практично да ги користите дома или патување, охрабрување на повеќе заедничка бања време моменти.Направени од високо-квалитетни, трајни материјали, се свитка када рамен и продавница за лесна употреба.ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ - Со не се лизга база, Flexi Бања е направен со безбедноста на ум.Плус, топлина-чувствителни одвод приклучок се менува бои како што водата се загрева, давајќи им на родителите визуелен знак дека температурата треба да бидат проверени.НОВОРОДЕНЧЕ ПОДДРШКА - факултативниот Stokke Flexi Бања Новороденче Поддршка дава дополнителна удобност за новородените бебиња.Тоа лесно се вклопува во внатрешноста на Flexi Бања, со цел да се вклопи вашето бебе е физичко тело форма.Погоден за бебиња до осум месеци или 17.6 lbs.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 623.76

Значи,ние се кријат помош на прво работно време на родителите да ги пробате нашите Лактот&Коленото Подл�

DEN 1324.80

★вклучува : 1x бебе када, 1x виси кошница, 1x вода приклучокот, 1x рачка, 1x маска, 1x перница, 1x бања столче, 1x Мо

DEN 301.68

ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив материјал.ЗАБАВА ФОРМИ : 1 пакет вклучува 5 различни забава фо�

DEN 959.76

Секоја група на производи вклучува виткање бања, бања подлога и виткање мијалник.На количка за бебе кад�

DEN 767.76

1.Бебе када Материјал : Европскиот Стандард За 0,6 СТР ПВЦ,CE / ASTM F963 Certification,тенка 0.3 mm,однапред шевовите тех