.

.

Со попуст
Гроздобер Флорални Туш Завеса Индиго Сина Акварел Растенијата Цвет Туш Завеса Цветаат Higan Цвет & Цвет Скок Полиестер Ткаенини Бања Оркестарот 72X72

Гроздобер Флорални Туш Завеса Индиго Сина Акварел Растенијата Цвет Туш Завеса Цветаат Higan Цвет & Цвет Скок

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Големина на & Материјал : 72x72in големина за да одговара на стандард кади и тушеви.Тоа е изработен од полиестер ткаенини што е водоотпорен, брзо сушење, издржлив и лесен.Кој живописни бои, остри линии и деликатна hemming, совршен за создавање на комфорно бањање средина.Farmhouse Цвет Туш Завеса : стилски акварел туш завеса во ретро цвеќиња печатење е погоден за секаков вид на бања мебел.Креативен и уникатен модел прави да уживате во вашата бања време.Лесно да се Грижи : Не грижете се за тоа како да се грижи за тоа.Се отстранат само завеса прстени и го стави во машина за перење.Ве молиме не користете кајгана.Ако постојат брчки, ве молиме железо тоа нежно на пониска температура.Повеќенаменски Ботанички Завеса : Бања, хотел, вратата завеса, бања прозорец завеса, соба партиција завеса, dorm соба завеса, гардероба завеса, автомобил завеса за патување, забава позадина, итн.Отпорен на вода Бања Завеси : Нашата фабрика цвеќиња туш завеса е отпорен на вода и да ја задржите вашата бања суви и чисти.Оваа ткаенина туш завесата може да се користи сам или исти со туш завеса лагер (се препорачува).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2292.00

Содржи само на овој производ и не се некои украсни предмети поврзани со фотографии.Лесно да се Откажам :

DEN 383.76

Красат вашата бања со уметничка смисла, да ви Даде различни бања чувство.Храбар дигитален графички печа

DEN 2186.40

100% Полиестер.Карактеристики На Производот : .Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотп

DEN 417.12

100% Полиестер.Увезени.ТКАЕНИНА ТУШ ЗАВЕСА – 100% полиестер платно завеса суши брзо; Употреба на лагер е пр

DEN 383.76

Погоден за повеќето бања со када.Опремени со Cоблик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите.Живо

DEN 479.76

ГОЛЕМИНА69 WX70 H (инчи) бања завеса, погоден за повеќето кади, Не лагер е потребно, се вклучени 12 пластични к

DEN 191.28

100% Полиестер.Увезени.Ленстил ткаени туш завеса.Лен текстура создава разбраното, полиран изглед во ваша

DEN 350.88

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

DEN 395.76

Добредојдовте на нашиот магазин, нашата продавница е многу туш завеси за вас за да изберете од.Може само

DEN 1552.80

Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер сме

DEN 1399.20

[МАТЕРИЈАЛ] Овој када завеса се направени од полиестер ткаенини, што се водоотпорни, лесно се грижи и из

DEN 1850.40

Ние само го продаде туш завеса, другите се props2 【Услуги на клиентите】 : Ние сме посветени на обезбедувањ

DEN 1075.20

100% Полиестер.Увезени.Стилски туш завеса со окофаќање на печатена форма.Вграденво рингот дупки направи

DEN 478.80

Полиестер.Големина : 66x72 инчен / 165x180 см, може да се 12cm грешка, заради да се намали со рака.Материјал : нашат

DEN 1511.76

100% Полиестер.Дадете вашата бања преуредување на оваа единствена туш завеса.Убава рачно изработени лако

DEN 383.76

Погоден за повеќето бања со када.Храбар дигитален графички печати јасно и живот се допаѓа.Животната сре

DEN 719.76

100% Памук.Увезени.Туш Завеси.Бања Оркестарот Од Печ Магија во Applique.Машина перат.Линија или Стан сува само

DEN 294.96

Полиестер.Туш завеса со суптилна colorations со акварел ефекти отпечатена на текстура slub ткаат ткаенина...