.

.

Со попуст
JZJZ ноќта на Вештерките Spider Украси - Страшно Влакнести Spider Мека Кожен Spider Реквизити за Внатрешна, Надворешна и Двор Гаден Оркестарот

JZJZ ноќта на Вештерките Spider Украси - Страшно Влакнести Spider Мека Кожен Spider Реквизити за Внатрешна,

DEN 2289.60

Од стока
Во магацинот

Совршен ноќта на Вештерките Украси- Влакнести пајаци може да се користи во затворени простории и на отворено, многу погодна за ноќта на Вештерките внатрешна и надворешна декорација, courtyards, тревници, ходници, ноќта на Вештерките тематските страни, итн. 10 различни големини и со различни бои на пајаци може да ги исполни вашите различни потреби. Имајте кожен spider, пајажина и пајажина далеку од отворен оган.Страшно Црвени Очи- Секоја spider со живописни црвени очи, да ги направи изгледа, полн со haunted ноќта на Вештерките атмосферата, направи да се страшно, но е возбудливо.Прилагодливи Метал Нога- Сите нозете може да се наведнат, па лесно можете да кука овие пајаци на врати, прозорци, оградата и spiderwebs.Пакет Including1* Страшно Spider Кадифен Играчки.Гаден Дебели Влакнести Тело- Изработени од мек и удобен кадифен материјал, кој ги направи многу светлина, па можете да лесно да се одржи, носат и се движи нив.Spider- со парична казна изработка и голема симулација, тоа изгледа вистински spider, совршен за декорација на ноќта на Вештерките партија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1176.00

Додадете повеќе забава и забава во вашата партија и да се направи назад до училиште партија повеќе уни

DEN 720.00

Соберат & пополни со слатки & третира.Неонски & сребрена holographic фолија детали.Баш или повлече панделки за

DEN 1737.60

Рачно изработени на Традиционален удри со стап piñata направени од картон.Големина е 24" Високи 17" Широк 4" Д

DEN 863.76

Рачно изработени на Традиционален удри со стап piñata направени од рециклиран картон.Големина е 24" Високи

DEN 578.00 599.76

ЛЕСНО ДА се ПОПОЛНИ : Лесно се пополни со piñata stuffers како што се бонбони, чоколади, мини играчки, или confetti; и

DEN 431.76

Лесно да се Пополни : Лесно се пополни со piñata stuffers како што се бонбони, чоколади, мини играчки, или confetti; и

DEN 311.76

Piñata мерки 17 инчи висок 12 инчи долг од 6 инчи длабоки.Piñata држи до 3 килограми играчки и слатки (се продава

DEN 695.76

Интересна активност : ќе може да се пополни во облик на виножито piñata со разни мали филери, како што се бо

DEN 356.40

Направете свој бонбони експлозии со Kaboom Chocolaka!Започнете ја вашата piñata со мувла.Тие се совршени за роден

DEN 4175.28

Додека овие празнична piñatas не се вистински доволно голем за да се пополни со вашиот омилен завиткани бо

DEN 912.48

14" X 17 3 / 8" X 5 5 / 8".Овој објект се продаваат од страна на случаи на : [1] Помлад Doc Mc Stuffins Лекар Торба 3 D Повлече

DEN 1007.76

Рачно изработени на Традиционален удри со стап piñata направени од рециклиран картон.Големина е 24" Високи

DEN 421.68

Прави големи декорација и забавно партија игра на тема роденден страни.Направени од картон и ткиво харт