.

.

Со попуст
BEDDYB Аеробик Чекор Платформа Steppers за Вежбање Risers за Кардио & Сила за Обука за Мажи & Жени Затворен Вежбање Фитнес,Црна

BEDDYB Аеробик Чекор Платформа Steppers за Вежбање Risers за Кардио & Сила за Обука за Мажи & Жени Затворен

DEN 410.40

Од стока
Во магацинот

Можете да го извршите аеробна вежба насекаде во канцеларија или дома, или дури и донесе аеробна stepper на вашите пријатели' куќа за група вежби.[Прилагодлива Висина] вежба чекор платформа доаѓа, може да се прилагоди на висината врз основа на вашиот тренингот intensities и фитнес цели.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 719.76

31" Аеробик Stepper Steppers за вежбање Дома тренингот опрема Чекор платформа Дома опрема за вежбање Вежба чекор

DEN 1056.00

Се препорачува за употреба : Тренингот помошник.Зајакнување на градите и грбот со прилагодливи позициј�

DEN 1920.00

42.5ИНЧЕН ДОЛЖИНА X 16ИНЧЕН ШИРИНА ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ЧЕКОР ПОВРШИНАТА : се Лизгаотпорни, шокапсорбирање

DEN 985.44

Поставете доаѓа со 4 risers 2 слободен стил и 2 традиционалните и 1 платформа.Слободен стил risers се овозможи 3 �