.

.

Со попуст
Caplugs ZPZ104Q1 Пластични Обединета Приклучокот. PZP-104, ЈП-LD, да Plug Тема Големина, Портокал (Пакување од 20)

Caplugs ZPZ104Q1 Пластични Обединета Приклучокот. PZP-104, ЈП-LD, да Plug Тема Големина, Портокал (Пакување

DEN 559.92

Од стока
Во магацинот

Дизајниран да plug обединувачка нишка големини.Може да се користи на не-навој фитинзи, исто така,.Flanged за лесна инсталација и отстранување.Издржлив дизајн.Економски цени.На PZP Серија заострените приклучоците кои се дизајнирани за заштита на хидраулични и воздух-црево фитинзи, но се разноврсна доволно за да ги собере различни апликации.Густата прирабница и овозможува лесна инсталација и отстранување. : : О : 1.188, Б : 1.305, C : .69, D : 1.91, E : 1.12, HOLESZ(ВО) : -, TOFITTHRSZ : 1-1/4.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 745.20

Флексибилни винил материјал со широк спектар на дијаметар и должина големини.Лесен за употреба притис

DEN 406.80

200 ml стакло колба.Вклучува метална завртка капа.Вратот пополнете е 190 ml (6 3 fl мл.).Гребенот пополнете е 200 ml

DEN 574.80

Приклучоци за npt големини 1 / 8" преку 2".Flanged за лесна инсталација и отстранување.Надворешни коси дизајн.Чу

DEN 382.80

●Со дијаметар 6 големини, овие крајот капи ви помага да добиете вашата работа лесно.Ако овие крајот капи

DEN 1288.56

Флексибилни винил материјал со широк спектар на дијаметар и должина големини.Лесен за употреба притис

DEN 2555.76

Спецификации : nas 813 & nas 831 Номинална тема големина опсег 1 / 4" преку 5".Flanged за лесна инсталација и отстранув

DEN 210.00

Дизајниран за да се користи како капа или приклучокот и може да се користи во многу апликации.Заострени

DEN 1236.00

Цена за Пакет од 9 компјутери.Fiberglass лента (пад искриват) withstands температури до 1000°F Апликации вклучуваат з

DEN 344.40

Пакет Димензии : 5.588 H x 12.446 L x 10.668 W (сантиметри).Користење со типичен пивски шишиња.Пакет Тежина : 0.65 фунти.

DEN 1140.00

Заострените дизајн.Триењето се вклопуваат во прирабница понесе.Широк прирабница за заштита на покрена

DEN 2133.60

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PVC.Net Тежина : 34g; Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x Заострените

DEN 544.32

Npt големини 1 / 4" преку 12".Nps големини 14" преку 64".Солидна едно парче дизајн.Чува од нечистотии.Штити цевка к

DEN 2001.84

Може да се користи како завршна капа за рамен крајот се лизга на зафат.Многу дијаметри и должини се дост

DEN 1058.40

Флексибилни се вклопуваат.Стандардна боја жолта за видливост.Достапни во широк спектар на големини.VAS С

DEN 145.20

За да се вклопи во ansi страната гром дупка големини 5 / 8" преку 2 7 / 8".Мултицел приклучокот.Ребрата се присп

DEN 640.80

Општа Намена Plug Дизајниран за да ги Заштити Теми, Пристаништа или на Делови од Оштетување, Остатоци и За

DEN 403.20

Произведени во контролирана средина за да се исполнат чистота и трагаспособност барања.Сите делови се

DEN 215.76

130ПАРЧЕ ПОЛНЕЊЕ : КОZ е поставена на мек винил крајот капи обезбедува 130 парчиња во 10 големини со 1 / 8, 3 / 16, 1

DEN 163.92

Максимална Температурата на работа 600 степени Ф Висока Температура Силикони.примероци во различни бои.

DEN 696.00

Флексибилни винил материјал со широк спектар на дијаметар и должина големини.Лесен за употреба притис

DEN 129.60

За да се вклопи во ansi страната гром дупка големини 5 / 8" преку 2 7 / 8".Мултицел приклучокот.Ребрата се присп