.

.

Со попуст
QUFOKAR Свињи Стаорец Мали Гвинеја Кревет Животни Еж & Chinchillas Кревет/Коцка/Куќа Топло пет Пет Кревет/Мат

QUFOKAR Свињи Стаорец Мали Гвинеја Кревет Животни Еж & Chinchillas Кревет/Коцка/Куќа Топло пет Пет Кревет/Мат

DEN 204.72

Од стока
Во магацинот

Можете да ја мијат❤ СОВРШЕН ЗА МАЛИ МИЛЕНИЦИ : морско свинче,Шеќер едрилица,Хрчак,Gigi,Еж,Chinchillas,Змии, Пајаци, Гуштери итн.Koala Кревет : Убава Животински облик на Креветот Прави Вашите Мали домашни Миленичиња Декорација Повеќе Привлечни И Е Сакан Од Децата.Тоа Е Removeable Со Патент.8 Килограми Животни.❤ ВИСОК КВАЛИТЕТ : 100% Сосема Нов, Шарени Сомот + Супер Меки Краток Кадифен + Висока Прецизност PP Памук Пополнување + Пополнување+Не се лизга на Дното ,животната Средина-пријателски Материјали Се Извезуваат во Многу Земји Во Европа И Америка.8 килограми animals1*домашно Милениче кревет❤ ВИСОК КВАЛИТЕТ : 100% Сосема нов, Шарени Сомот + Супер Меки краток кадифен + Висока прецизност PP памук пополнување + пополнување+Не се лизга на дното ,животната Средина-пријателски материјали се извезуваат во многу земји во Европа и America Koala Кревет : убава животински облик на креветот прави вашите мали домашни миленичиња декорација повеќе привлечни и е сакан од децата.Големина S Погоден За Животни Тежат Помалку Од 1 Фунта, Големина L Користи За 1-1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 503.76

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА МАЛИ домашни МИЛЕНИЧИЊА Големина на 20"x20",погоден за мали кучиња и мачки помалку од

DEN 575.76

Меки Материјали : Зимски Пејзаж Милениче кадифен наметка со маскирани е направен од висок квалитет на р�

DEN 2303.76

Тоа може, исто така, контурите на телото за вистински ортопедски поддршка.Екстра 2 бонус поклопецот е од�

DEN 311.76

Оваа hammock не е само една мачка виси кревет, но, исто така, одлично за други мали животни како што се ferrets , х

DEN 1180.80

ЗАГРЕАН МАЧКА КРЕВЕТ : Карактеристики отстранлив капак за крајната приватни загреан kitty пештерата и 6ин�

DEN 503.76

Мачката кревет може да биде малку помал за вашето куче.3 инчен (помалку од 12 кг) L : 18.Малку Мачка Топката �

DEN 5976.00

РЕЧИСИ НЕУНИШТИВ КУЧЕ КРЕВЕТ : За копачи, scratchers, и гнездење кучиња (за тешки упорни chewers барање за нашите

DEN 357.60

Со супер меки кадифен ткаенини, вашиот малку кожен пријатели ќе се чувствувате пријатно и топло внатре �

DEN 2054.40

【Мачка Пештерата Кревет】Обезбедување на полузатворени покриеност, Нуди чувство на заштитните заштит�

DEN 1279.20

Топло кадифен и lint, топло и издржлив, лесен за чистење.Свитлива куќа дизајн го прави полесно да се грижи �

DEN 959.76

Едноставно машина за миење на нежна во ладна вода и се собори сува ниска или се исуши.✔Работи одлично на

DEN 971.52

ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : УВ третирани, бледнеатотпорни полиестер со водоотпорен заврши, фит�

DEN 623.76

❤ Разноврсна и пријателски дизајн : АнтиЛизга дизајн на куче подлога работи одлично на тврдо или плочки

DEN 503.76

Куче круг кревет обезбедува целосна смисла на безбедност за вашето домашно милениче.Вие само треба да г

DEN 343.68

Кадифен на Мачка во Кревет Затворен Мачка : Кристал велур производи, помеки и повеќе кожапријателски, ку

DEN 6620.16

На високоодделение СТП кожа ткаенина, навистина еколошки, висококрај атмосфера, поудобно, груби матери�

DEN 3944.16

Собори сува ниска.Поставените рабови се создаде чувство на сигурност и обезбедува одлична поддршка за �

DEN 383.76

Додека PP памук пополнување внатре обезбедува куќа остане исправена, дури и по многу мие.Тоа исто така мо

DEN 383.76

Доаѓаат со заменливи подлога, лесно се чистат и се мијат.Ви благодариме!Пакет Including1 pc Милениче Хрчак Кре

DEN 311.76

【Едноставен Дизајн и висок квалитет на ткаенина】Безбедно и Удобно Куче Кревет : поставените работ на к