.

.

Со попуст
GIANDEL 2000W Чиста синусен облик Моќ Инвертер DC 12V на AC 120V со Тврд Жица Терминал Блок и Голем LCD Дисплеј Жичен Далечински Контролер Двојна 2.4 USB Порти FCC Одобрен за Итни Сон?

GIANDEL 2000W Чиста синусен облик Моќ Инвертер DC 12V на AC 120V со Тврд Жица Терминал Блок и Голем LCD Дисплеј

DEN 9359.04

Од стока
Во магацинот

【Посилни и Потрајни】 : Трајни Алуминиум материјал школка обезбедува подобро дисипација на Топлина перформанси и Оган доказ материјали, освен ABS школка.СПЕЦИФИКАЦИИ : Моќност : 2000 вати оценка моќ континуирано,во Текот вчитај моќ : 2001-2200 Watt;Излез Бран : Чиста Синусна Wave ITHD.GIANDEL,водечки Моќ Инвертер бренд во АМЕРИКА,АВСТРАЛИЈА,ЕВРОПА, GIANDEL е посветен на решавање на вашите активности на отворено, итен случај, моќта проблеми за повеќе од 20 години. 【НАДГРАДИ 2000 W ЧИСТА синусен облик ИНВЕРТОРОТ】Обезбедува 2000 Вати континуирана моќ, ги претвора DC 12 Volt да AC 120 Volt ,доаѓа со 2 AC места ,тешко жица терминал блок и 1x2.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 3 сервис центри наоѓа во ИЛ,TX,TN да се обезбедат подобри по продажба на услуги.Производ осигурување од одговорност е покриена со АИГ компанија.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 【ГАРАНЦИЈА】 Ние обезбедуваме 18-Месечно Кавга-Бесплатно Гаранција, 24-час пријателски услуги на клиентите и 100% задоволството на клиентите.Тоа е идеален за Камион, RV на патот патувања или каде е моќ прекинување, моќ вашите уреди во домот или надвор за Итен случај, Ураганот, Бура, Прекинување.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1151.76

BESTEK моќ инвертер : Америка е првиот моќ инвертер бренд.Обезбедува 500 W континуирано DC за НАИЗМЕНИЧНА стру

DEN 9576.00

5 V [Совети и претпазливост] : ·1.Тоа може да се широко се користат за соларни системи, мали електрични алат

DEN 7176.00

Go WISE Моќ ЧИСТА СИНУСНА Моќ Инвертер 2000 W Континуирано / 4000 W Пренапони, 12 V DC да 120 V w AC / Црна и Црвена Кабли w

DEN 478.80

100 w continuow врв, 12volt DC да AC автомобил моќ инвертер со изменета синусен облик излез од 120 volts / 60 Hz.Приклучок ди

DEN 22296.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 321.12

Произведени со ултрафлексибилни Windy Nation МоќFlex Кабел 100% парична казна во невоља ЧИСТ БАКАР кабел за висо�

DEN 5424.00

Стави на инверторот во вашиот дом или на некои други места за да се направи вашиот живот побезбедно или �

DEN 21069.84

Со 110 V Полначот & 3,5" LCD Екран КУТИЈА & ATS & ПРОЗОРЦИ 3 ac излезен приклучок, излезен е 110v & 220 V, исто така, имаме

DEN 1775.76

⭐【Високи перформанси】Напредни доза порта дизајн и високи перформанси за гориво пумпа за модул, снабд�

DEN 3407.76

МОЌЕН МОЌ ИНВЕРТЕР : Ова инверторот е струен трансформатор кој може да се конвертира 12 V / 24 V DC да 110 V / 220 V

DEN 695.76

Чаша носителот дизајн го прави вашиот автомобил многу neater [Гаранција & Заштитата] 18 Месеци Гаранција.дос

DEN 1434.96

8 lb Неоптоварување Тековната : 0.1 секунда) : 1000 W Влез : DC 12 V / 40 A AC Излез : 110 V USB Излез : DC 5 V / 2.【Висока Моќ Инв�

DEN 14352.00

Континуирано 3000 Вати Врв 9000 w ниска фреквенција чиста синусна моќ инвертер,110 V / 120 V AC излез.Работен Режим

DEN 1924.80

Текст : AC 110240 V; Излез : 12 V DC 10 A.Применливи Опрема : Сите Возило Електронски Производи со Номинална Моќност

DEN 286.32

Произведени со ултрафлексибилни Windy Nation МоќFlex Кабел 100% парична казна во невоља ЧИСТ БАКАР кабел за висо�

DEN 6383.76

МОЌЕН МОЌ ИНВЕРТЕР : Ова инверторот е струен трансформатор кој може да се конвертира 12 V / 24 V / 48 V / 60 VDC �

DEN 2423.76

МОЌЕН МОЌ ИНВЕРТЕР : Ова инверторот е струен трансформатор кој може да се конвертира 12 V / 24 V DC да 110 V / 220 V

DEN 633.60

Пак стрелките на часовникот за да се подигне AC излезен напон.Во полнење на владата, AC излез ќе биде од до�

DEN 575.52

СИТЕКОЛО ЗАШТИТА : Тоа обезбедува безбедно полнење да го заштитите вашиот уред од преоптоварување, прек

DEN 1678.80

Квалитетот на производот е добар.Производ тежина : 0.08 kg (0.18 lb.).ние ќе се тестира на производот Пред прево�

DEN 1103.76

BESTEK моќ инвертер : Америка е #1 моќ инвертер бренд.Обезбедува 500 W континуирано DC за НАИЗМЕНИЧНА струја и 10

DEN 5999.76

А, AGM1, AGM2, Запечатени оловни, Гел Евра, Отворете Доведе Киселина, Калциум, ДеSulphatio.8 V Над задолжен за зашти�

DEN 2277.60

▶Карактеристики : Школка материјал : алуминиумлегура на магнезиум shell Output waveform : чиста синусна wave Inverter к�

DEN 767.76

(Нормален Напон по стартување : само 11,6 V14.Мини LED екранот е многу корисно да се знае статусот на батерија�

DEN 362.88

Произведени со ултрафлексибилни Windy Nation МоќFlex Кабел 100% парична казна во невоља ЧИСТ БАКАР кабел за висо�

DEN 11707.20

Детали за производот : DC влез : 24 V DC влез опсег : 21 V30 V Ефикасност : 85%90% AC излез : 120v Фреквенција : 60 Hz Грло : Dua

DEN 3427.92

Ве молиме бидете сигурни дека постојано напојување на нашите инверторот ги задоволува вашата потреба п

DEN 1970.40

[Третман]Стави ги во собата и ги красат соба, како што се клупи, маси, bookcases, полици, јадење маси, bedsides.Нека