.

.

Со попуст
КООРДИНАТОР Gtunji Јасно Refillable Козметички Празни Шишиња Течни Рака Sanitizer Пластични Шишиња Патување Контејнери Шишиња со Флип Капи 50МЛ - Овална Дизајн (Сина)

КООРДИНАТОР Gtunji Јасно Refillable Козметички Празни Шишиња Течни Рака Sanitizer Пластични Шишиња Патување

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Сина јасно пластични шишиња се лесни за идентификување на содржината во внатрешноста.Завртка-на и флип капа блузи со добра airtightness и fillability направи тоа лесно да се рефил и нека ти се издаваат само правото износот што треба.Ќе добиете 30 празни пластични шишиња 50мл/1.7 унци со флип капи, кои можат да ги задоволат сите ваши потреби да се земе козметика течности како што се лосион, шампон, клима уред, парфем, телото крем и други козметички течности.Празни лосион шишиња се направени од ПЕТ материјал со карактеристики на лесни, пауза-отпорни и leakproof.Плус, ова пластични шишиња се меки доволно да се притисне лесно.И удобен за носење на авиокомпанијата.Нашата рака sanitizer сад има различен дизајн од други пластични мали шишиња на пазарот.Единствена овална форма е дури и повеќе посебни и тоа е поудобно да се одржи.Овие мини патување патување toiletry шишиња може да се одржи доволно toiletries, sunblocks, козметика или други лични течности за бизнис патување, одмор, патување, патување, салата, училиште или активности на отворено и сл.Исто така, тоа е добар избор, како примерок шишиња со вашите клиенти.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 911.76

Спецификација Материјал : BPAFree PET пластика Доживотна Гаранција 100% Задоволството на Клиентите Гаранција.

DEN 636.00

Материјал : Пластични Пакет Листата : 3 x Течни Издавање Bottles2 x Лицето Крем Bottles1 x Spatula1 x Инка.Функција : 1.Ви�

DEN 360.00

Пакет : 3 PCS Килибар стакло спреј шишиња,секој збор со Црна Atomiser Спреј Јасно Капа.Материјал : Телото, дел о�

DEN 935.76

Овие шишиња се храна одделение и идеален за храна или убавина користи како што се, нафта мешавина (од суш

DEN 580.56

【Пакување Inclued】 : (1) 24 пакет етерично масло шишиња : 2.85 cm / 1.1 инч во дијаметар, 7.25 cm / 2.85 инчен висока; шише(�

DEN 612.00

Погоден за домашна употреба и професионални фризерски салон употреба.omic Дизајн : На omic форма и лесензаз�

DEN 1704.00

Исклучителна алуминиум млазници обезбеди деликатна магла дека не е лесно да се протекоа.Ве молиме овоз�

DEN 1044.00

6 оз Freshmint Паста за заби, 30 Прамен Четка за заби, 2 Бричење Крем Пакети, Еден Жилет Сечилото, 5" Црна Чешел.Не

DEN 249.36

Функција : 1.2in PandaОбликот : Прибл.Шише вратот и да го покрие може да бидат отстранети за да се продавница ш

DEN 215.76

20 G / 20 ML Висок Квалитет Круг Акрилик Јасно Дебели Тегли со Рамен Врв Завртка Капак – Боја : Розово Злато [

DEN 1372.80

Лесен и пренослив, лесно да се носат.Совршен за лосион, лицето чистење, туш гел, шампон, итн.Исто така мож�

DEN 479.76

Тоа е многу погоден за секого на одмор или викенд одмор.Течење доказ дизајн : Одличен течење доказ и прек

DEN 335.76

Овој корисен во собата е доволно и удобен за вашата секојдневна употреба и за замена.Садот е корисна и п�

DEN 18696.00

BPAFree, PhthalateСлободен HDPE Шише одобрен за храна и безбедна козметика пакување.Повеќето нереактивен пластич

DEN 39.12

Пакетот Вклучува : Празни 30ml / 100ml пластични стискаш шишиња со флипкапа блузи, изработени од високо квали

DEN 383.76

Материјал : Стакло;големина : 1.6 cm x 4.3 cm / 0.63" x 1.68".Мини Големина Око Dropper Шише 50 парчиња Шише 4 бои по случаен

DEN 5121.12

75 kg Кутија Големина : 42.4x83cm Шминка кеси Козметика организатор Кармин организаторот на Патувањето шминка

DEN 590.16

4 инчен, многу е лесно да се носат, совршен за чистење, етерични масла, патување, бизнис патување, и мулти �