.

.

Со попуст
Иновации Осветлување 516-3I-AC-G1213-10 Ballston Деко се Вртат Островот Светлина Антички Бакар

Иновации Осветлување 516-3I-AC-G1213-10 Ballston Деко се Вртат Островот Светлина Антички Бакар

DEN 15576.00

Од стока
Во магацинот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Иновации Осветлување.Оваа 3 светлина Островот Светлина од Ballston Деко се Вртат колекција од Иновации Осветлување ќе го подобрат вашиот дом со совршен микс на форма и функција.Карактеристики вклучуваат Антички Бакар заврши применува од страна на експерти.Производ Карактеристики Вклучуваат : Бренд : Иновации Осветлување, Собирање : Ballston Деко се Вртат, SKU : 516-3 I-AC-G1213-10, UPC : 745684608103, Категорија : Островот Светлина, Заврши : Антички Бакар, Стакло : Избришете Деко се Вртат, Материјали : Челик/Фрлија Месинг/Стакло, Дизајнер : Бруно Marashlian, Ширина : 36.50 во., Висина : 12.88 во., Макс Висина : 45.88 во., Продолжување/Длабочината : во 10.00., Backplate/Крошна Ширина : 4.50 во., Backplate/Крошна Должина : 6.00 во., Backplate/Крошна Дебелина : 0.75 во., Тежина : 11.85 lb., Вклучени Синџир/Прачки/Кабелот : 10 Стапки На Жица / 2-6 и 4-12 инчен произлегува, Гаранција : 2 години Заврши, цел Живот Електрични, Луковици се Вклучени : Не, Крушка Категорија : Блескаво, Основно Сијалица(s) : 3 x 60.00 w Медиум База ST64 Гроздобер, Температура на Бојата : 2200 K, Боја Рендерирање Индекс : 99.9000, Вкупно Lumens : 220, Напон : 120, Безбедност Оценка : УЛ/ETL Влажна.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 7199.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 1372.80

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 4799.76

42 1 / 4" широк x 25 1 / 4" висока.Крошна е 8" широк x 4 3 / 4" длабоко x 3 / 4" висока.Поддршка прачки 24" долго.Тежи 12.4 lbs.Д�

DEN 8256.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 2215.92

40 WSuitable извор на светлина : блескаво / заштеда на енергија lamp Decorative Стил : Класичен, Европски, Антички, Зе�

DEN 14399.76

Секој стакло е 4 3 / 4" широк x 4" висока.Дното на стакло за да лентата е 6".Од Possini Евра Дизајн на брендот.5 вати

DEN 1919.76

Компатибилен со голем број на сијалица видови : Блескаво светло, LED, CFL или Халоген.Сите Beuhouz светлина тел�

DEN 4079.76

Квалитет на Услуга : Ако u имате било какви прашања pls ни кажете кога у слободни Ние обезбедување на беспл

DEN 1862.40

Kalco Осветлување.На Ponti Збирка експонати од среден век дизајн со мал облик на конус diffuser за современ допир

DEN 1903.20

ЛУСТЕРОТ ДИМЕНЗИИ : 9.75" Висок x 4" Широк x 38" Долго, Тежина : 10.38 lbs, Таванот на Корица : 4.75" W x 1" H ОСВЕТЛУВАЊЕ : 30

DEN 2159.76

ОСТРОВОТ СВЕТЛА ЗА КУЈНА-Espird pendant светлината е составена од мат црна метал, бронза светилка сопственик�

DEN 11016.00

Преодни дизајн за да се надополни farmhouse стилови.Може да се закачи во текот на кујнски остров.Burnished Костен