.

.

Со попуст
WAYIMPRESS Смирувачки Куче Кревет за Мало Куче & Cat, Удобен Само Затоплување Круг Куче Кревет со Меки Faux Крзно за Анти Анксиозност и Атмосфера (20x20 Инчен, Светло Сива)

WAYIMPRESS Смирувачки Куче Кревет за Мало Куче & Cat, Удобен Само Затоплување Круг Куче Кревет со Меки Faux

DEN 551.76

Од стока
Во магацинот

Удобност и длабок сон : На удобен смирувачки куче кревет е направен од премиум меки кадифен, и оваа faux крзно куче кревет може да обезбедува ултра мека,топла и анти анксиозност средина за кутре или медиум куче,миленичиња лежат на пријатна пет кревети е како топол како мајка ми рака.Крофна дизајн : На cuddler куче кревет совршен за виткање домашни миленици.смирувачки shag куче кревет со покрена дизајн на рамка обезбедува главата и вратот поддршка и го подобрува чувството на безбедност, во меѓувреме тоа да помогне да се ублажат пет пријатели' болки во мускулите и артритис болка.Големина : 20x20 пет кревети за мали кучиња до 15 фунти,На пет кревет пакет ќе биде компресирана,само се тресат и туп тоа пред употреба.Водоотпорен & не се лизга на дното на : крофна куче кревет дното донесува со висока густина ткаенина дизајн со леплива монистра ,домашни миленици ќе не е лесно да се движи кога добивање на и надвор од меки куче кревет.Лесно да се грижи : машини за миење и фенови е достапна за смирување куче кревет(машина за миење, нежни циклус, сушење, ниска топлина), лесно да се елиминира мирис и косата, ако ти треба било каква помош или имате други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сакаме нашите клиенти да биде 100% задоволни.Големина : 20x20 Инчен | Боја : Светло Сиво.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1279.20

Топло кадифен и lint, топло и издржлив, лесен за чистење.Свитлива куќа дизајн го прави полесно да се грижи �

DEN 2227.20

Современите : Микро сомот Пурпурна.Елеганција и Функција Дефинирана!.Современа, рационализација форма �

DEN 623.76

❤ Разноврсна и пријателски дизајн : АнтиЛизга дизајн на куче подлога работи одлично на тврдо или плочки

DEN 239.76

Нека се чувствуваат како дома и да ги направи среќни да имаат нивните кревети.Високо квалитетни матери�

DEN 383.76

5" X 50"; Вистински кревет мерења со исклучок на слајд и Ladder81.Супериорен Квалитет : Цврсти Нов Зеланд борови

DEN 1367.76

Ова само може да биде најмногу удобно милениче cot покачена куче кревет некогаш направени.Користење на н�

DEN 479.76

На само нешто повеќе од стилски дизајн за оваа убава милениче кревет е да се знае дека 5% од сите продажба

DEN 606.96

Премиум МатеријалИзработени од керамика, Безбедни и нетоксични, носатотпорни, и корозијаотпорни, не е л

DEN 6620.16

На високоодделение СТП кожа ткаенина, навистина еколошки, висококрај атмосфера, поудобно, груби матери�

DEN 5976.00

РЕЧИСИ НЕУНИШТИВ КУЧЕ КРЕВЕТ : За копачи, scratchers, и гнездење кучиња (за тешки упорни chewers барање за нашите

DEN 503.76

Куче круг кревет обезбедува целосна смисла на безбедност за вашето домашно милениче.Вие само треба да г

DEN 383.76

Додека PP памук пополнување внатре обезбедува куќа остане исправена, дури и по многу мие.Тоа исто така мо

DEN 959.76

100% ВОДООТПОРНИ КУЧЕ КРЕВЕТ ПЕРНИЦА Опремен со целосна покриеност за внатрешна лагер да помогне во зашт

DEN 2275.20

Разноврсна : Нашата Виси Мачка Hammock Може Да Одговара Само За Никаде.Жица Рамка Може Да Се Собере На Врата�

DEN 215.76

Погоден за домашни миленици, кучињата и мачките, големина, 45*35*15 cm.Супер меки и удобни волна сомот, топло �

DEN 455.76

Издржливи материјали, ограден простор да се направи вашите домашни миленици се чувствуваат удобно и то�

DEN 2303.76

Тоа може, исто така, контурите на телото за вистински ортопедски поддршка.Екстра 2 бонус поклопецот е од�

DEN 556.56

3во Големи димензии : Прибл.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Мал Миленици Hammock Material : canvas Color :

DEN 503.76

"оваа ултрамеки кадифени мачка кревет има темно сива боја и мека бела кадифен уреденост.целокупната дим