.

.

Со попуст
ToyTribe Перика Шармантна Дама Краток Кадрава Перика Вертикален Дополнителните Природни Кафеава Човечка Коса На Топлина Кап 10 Инчен

ToyTribe Перика Шармантна Дама Краток Кадрава Перика Вертикален Дополнителните Природни Кафеава Човечка Коса

DEN 3528.72

Од стока
Во магацинот

Се Чувствува Многу Како Човечки Косата И Скалпот, Точно-На-Животот Во Секој Детал;.Косата Предност : Природен И Здрав, Најмалите Пролевање, Добар Изглед, Мека, Тесни И Удобно, Мазна И Свиленкаста.Можност : Природни И Поставен Во Потрага Одговараат За Секојдневна, Партија, Стилски Фустан, Славна Личност, Ноќта На Вештерките Празник, Cosplay Или Било Која Друга Можност Сакате;.Роденденски Подарок, Итн, За Вашите Пријатели Или За Некој Ваш Близок До Вас Кои Сакаат Мода.Можете Да Го Носат На Многу Посебни Прилики.Обновливи И Лесно Да Се Згрижени.Материјал : 70%Човечка Коса+30%Синтетички Влакна, Може да се permed (во рок од 180)Должина : околу. 25 см/9.8 инчен (Мерени рачно со отстапување се движеше во 1-3cm)Пакетот Вклучува : 1 x Краток Wig1 x Перика Капа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1788.00

Текстура : ПРИРОДНИ.Повод : За Секојдневно Носење.Боја : Слика.Карактеристики : Секојдневно.Квалитет На М

DEN 2054.40

Убава Боја, специјално дизајнирани за некој како убава како тебе Дизајн : На перика има текстура, и своит

DEN 2364.00

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

DEN 479.76

1.Боја : Зелена.Ќе има Мала Разлика Помеѓу Сликите и Производот се Должи На Светло & Следи Поставување 2.Ма

DEN 935.76

Топло Совети 1.Тоа може да биде хаос за време на испорака, ве молиме да не грижете се, прво што треба да на�

DEN 4427.76

Може да Се Исправи, Завиткан, Белена и Стилизирана Како Свој Коса Губење На Материјал : 100% Бразилецот Чов

DEN 1754.40

Пакетот вклучува : 1x Перика + 1x Перика капа + 1x Moustache + 6x Обетки + 1x Златен ѓердан.Големина : Прилагодлив нет�

DEN 5615.76

Пакет 3 Предмети : Убава Илузија Коса Topper од Raquel Велч, Christy е Перики П плус, на monofilament врвот овозможува ово

DEN 2397.60

❤️Чипка Пред Перика Функција : Лабава Длабоко бран текстура, швајцарската чипка, 22.Чипка Пред Човечка К

DEN 3119.76

Чипка Боја е Мека Медиум Браун [ Здрава Човечка Коса, Перики, без Лош Мирис] Нашето тело бран чипка пред п�

DEN 2831.76

Прилагодливи Ремени и Средни Капа Големина : може да се прилагоди на големината слободно според главата

DEN 455.52

потопуваат коса нежно со благ шампон и conditioner3.ние сме подготвени да се реши во рок од 24 часа.Коса должина

DEN 1946.88

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

DEN 3599.76

Ви благодариме за вашата доверба во KUN Коса, вашата еден купување, ние ќе ти љубов KUN Влакна засекогаш.Кон

DEN 5519.76

Висок Квалитет Osier Перики Човечка Коса Advantage1.ЧИПКА ПЕРИКИ ДЕТАЛИ : 13x4 Тело Бран Човечка Коса Чипка Пред П

DEN 7343.76

Косата Густина : 150%(Default) Чешел кадрава коса нежно со прстите од врвот до крајот.ако не,ние ќе ги организи�

DEN 4055.76

НАДГРАДБА ЧИПКА ДИРЕКТНО FRONTWIG КОСА МАТЕРИЈАЛ : 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса Дире

DEN 503.76

【Широко применливи】 : Овој краток браун перика е толку модерен, погодна за луѓе на сите тонови на кожат�

DEN 7847.76

Работат на вашиот пат до коренот Треба косата да се исуши природно.Ако имате било какво барање, ве молим�