.

.

Со попуст
2 Ниво Држач, Четка за заби, со 2Pcs Супер Абсорбента Diatomaceous Земјата Мат и 2 парчиња Керамика Мермер Забната чашка, од не ' Рѓосувачки Челик Паста за заби Носителот Стој?

2 Ниво Држач, Четка за заби, со 2Pcs Супер Абсорбента Diatomaceous Земјата Мат и 2 парчиња Керамика Мермер

DEN 815.76

Од стока
Во магацинот

◆【ДИЈАТОМИТ ПОДЛОГА СО СИЛНАТА АПСОРПЦИЈА на ВОДА】дното мат е направен од diatomaceous земјата материјал со шарени површината, која брзо може да ја апсорбираат вода и чувајте го toiletries сува.Една розова и една сива се многу погодни за парови.【2 МЕРМЕР СТИЛ ЗАБ ЧАШИ】сет содржи 2 парчиња исклучителна керамички бања гимнастик чаши, мермерна текстура е јасно видлива, и со златен конец и злато писмо се слични на неа, која додава чувство на луксуз.ПРОИЗВОД ПАРАМЕТАР ●Боја : Зелена.На шарени површината пренасочува вода и го забрзува сушењето.Тоа е многу погоден за употреба во тоалет, облекување маса, спална соба и да потоне.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ ◆【2 ЛУКСУЗЕН миење на устата ЧАШИ】сет содржи 2 исклучителна marbled миење на устата чаши, со златни нишки и злато писмо на нив, и со дебел рака чувствуваат, со чувство на луксуз, за да вашата бања. ◆【Четки за заби СЕ СМЕСТЕНИ ОДДЕЛНО】 растојанието на дупки е разумен, и четки за заби се сместени одделно и тоа е повеќе чисти. 【СИЛНАТА АПСОРПЦИЈА на ВОДА】основната подлога е направен од diatomaceous земјата, внатрешната структура е полн со дупки, и со апсорпција на вода е силна.Не се лизга нога подлога на дното има улога не се лизга и штити табела. 【2 НИВО ДИЗАЈН】 2 ниво дизајн, повеќе простор за складирање, нашите заби складирање организаторот може да се сместат четки за заби, чаши, паста за заби, да се направи целосна употреба на вертикална простор, да зачувате простор на countertop.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 599.52

За евалуација : Секој пат кога ќе искрено се оцени, тоа е нашата мотивација, ние ќе продолжиме да се подоб

DEN 1224.00

НАЈНОВИТЕ ДИЗАЈН : Т : телескопски, одбивни, вино стакло каналите, кружни каналите, мобилни поддршка, не с

DEN 335.76

Добредојдовте на продавница, ние имаме повеќе висок квалитет када полици за вас за да изберете од!Ние пр

DEN 599.52

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 2385.36

Трансформира Бања Време Во време за мене совршен подарок за лекување на себе си или некој близок да ви п

DEN 599.52

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 991.20

Интимни дизајн : кадата решетката е телескопски дизајн, погоден за различни кади; мултифункционални, за

DEN 599.76

Добар контакт и елегантен изглед.Овој накит фах помага во спречување на ' рѓа и гребнатини.Одличен подар

DEN 479.76

Declutter и Организирате вашата бања.Сет од 3 Коцки ви овозможува да се подели и да ги организирате вашите cutip

DEN 2356.80

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 2066.40

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к�

DEN 362.40

Оваа елегантна Бања Коцки е "Брилијантен за висината на луксуз додека вие се искапат".Материјал : бамбус,

DEN 8486.16

Материјал : еколошки ПВЦ, 304 од не ' рѓосувачки челик завртки за бања,долготрајни.Функција : кадата dustproof,

DEN 660.00

Оваа бања складирање решетката е компатибилен со повеќето типови и големини на фенови за коса, издржлив

DEN 2888.16

Предности : Совршен Подарок Избор на Повеќе Функции Уникатен Украс Најдобри Помошник за Капење Пакет С�

DEN 2044.80

Таа е направена од еколошки простор алуминиум.На површината се оксидира и има карактеристики на лесна т

DEN 753.60

На прилагодливи рамка обезбедува совршен агол на гледање.Оваа лента може да се прошири од 70 cm до 104 см, по

DEN 602.40

Имајте шампон, клима уред, за нега на кожата производи и додатоци заедно во една достапни место.Вашиот л�