.

.

Со попуст
Отпор Бенд, Отпор Бендови Жените и Мажите,3 Отпор Бендови во Собата ,Отпор Бендови за Работа Надвор Нозе, Задник, Glute - Водат Фитнес Бендови за Салата, Бедро, Клеча Дом?

Отпор Бенд, Отпор Бендови Жените и Мажите,3 Отпор Бендови во Собата ,Отпор Бендови за Работа Надвор Нозе, Задник,

DEN 405.12

Од стока
Во магацинот

Одличен уред за да ѕвонење, затегнете и обликот на нозете/бутовите/glutes до совршенство.Да се стави тоа во мрежа торба по остварување, или серпентина нив да се чува во кутија или фиока. [3 Отпор ниво] : Дали сте почетник или искусен борец.Нашиот отпор доаѓа со 3 различни отпор нивоа, светлина, средни и тешки.Не грижете се за на појас се премногу лабави или премногу голем, лесно можете да префрлате помеѓу 3 нивоа, во секое време според вашата желба.Ги исполни вашите вежба потреби поефикасно.Нема потреба повторно да се прилагоди на појас за време на вежбање, која е дише, не се лизга и анти-се тркалаат.Таа е погодна за луѓе кои имаат повредени нозете, колената и грбот.Можете да вежба вашата мускули во секое време, насекаде дома, салата, канцеларија, хотел, плажа, патувања, итн.Во исто време, гумена рачка засилен ред на бода ќе остане еластична и нема да се олабави со текот на времето кога се користи во големи количини.Одличен за сите нивоа, од почетно до спортист. [Силни и издржливи] : Овој отпор бенд направени на задебелена и засилен polycotton е издржлив и има висока резистенција, која може да се одржува долго време. [Најдобри препорака] : Иако овие отпор бендови обично се користи за спорт и фитнес, да облик на убаво тело, и ефикасно да го намалите стресот и заморот.Црно - Светлина : низок отпор бенд е совршен за рехабилитација, prehab или оние кои се само на почетокот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 230.16

【Природен латекс суровини】отпорот бенд е направен од природен латекс, со светли бои, различни специфи

DEN 234.96

Супер еластичност, добра recovery, тоа може да ги оствари двете раце сила, правилна положба на телото, вежбањ

DEN 1005.60

[Мултифункционален] Тренинг со отпор бендови може да ви помогне да се намали масти и изградба на мускул

DEN 1562.40

Функција : 1 Поле на Примена : Погодна за обликување, ослободување shrugging и hunchback, ослободување на рамо discomfo

DEN 479.52

Различни методи на употреба се погодни за различни спортови ❤ Спецификации : ✅ Производ : Педалата отпо

DEN 383.76

Она што ќе добиете : Пет вежба бендови со колоркодирани отпор нивоа, преносни патување торбичката и упат

DEN 431.76

Здрав и придава лесно да се вратата.Тоа не се движи, а тоа тренингот.Одговара за вратата дебели големина

DEN 671.76

ПАКЕТ СОДРЖИНА : Отпор Бендови Семејство во Собата за 2 Лица со 2 Дополнителни Рачки (13pcs) и 100 % Природен Ла

DEN 1171.20

Површината на отпорот бендот се чувствува мазна и нежна, нема дамка, и да покаже нечистотија, и е лесно д

DEN 167.76

Напредни корисници може да започнете со користење на повеќе отпорни на фреквенција.Фитнес бенд е кодир

DEN 2126.40

5 различни отпор сила нивоа за Јога, физичката терапија и пилатес.}.Направени од издржлив природен латек

DEN 1874.40

Прилагодливи Тежина : оваа Литургија може да се Прилагоди со Додавање на Вода, Додадете или Отстраните В

DEN 972.00

Отпор бендови се одлична алатка за тон, телесната тежина, да се изгради сила и изградба на мускулите.Тие

DEN 2318.40

Тон на вашето тело, телесната тежина, добиваш резултати, останете фит и да се постигне соодветност цел, к

DEN 2332.80

Ногата Кабли се достапни во 5 различни тензии за да се обезбедат дополнителни отпор и прогресија на ваше

DEN 191.76

Се ВОДАТ И ВЕЖБАЊЕ НАСЕКАДЕ : Лесни еластичен бендови се флексибилни и лесно да се носат.Тие се силни и с

DEN 280.80

Одлично за јога и Пилатес вежби Лесно да се ослободи тока има појас безбедно место се Задржи и тенок одг

DEN 719.76

❥Упатство за Употреба : Ние сме опремени со производот применливи упатства, дури и ако сте почетник, ќе

DEN 674.40

Користете тензија јаже за да ги вежба мускулите, така што мускулите се секогаш во напнатост и замор, нај

DEN 863.76

9 инчи Пакет листа : 1 x хип појас 2 x нога ремени.Тие се удобни за носење и имаат добра нога корекција ефект

DEN 2878.80

Ова значи дека на функционален тренинг на ѕвонење на вашиот целото тело, и бидејќи вашиот мускулни груп

DEN 719.76

Висококвалитетни трајни отпор појас, кожатаfriendly и удобен, проткаена со висок квалитет латекс и полиест

DEN 801.60

Лесен и компактен, лесен за транспорт, насекаде.5" во прав сина.5" во peachy корали и 3" x 18.ВИСОК КВАЛИТЕТ Двој

DEN 455.76

【 Со највисок Квалитет, Не се Лизга НеRoll】ВисокоОдговара Претставата е посветена на донесувањето на ви

DEN 480.00

Совршено Решение : во Потрага да го обликуваат вашиот плен и тонусот на вашите мускули, но не секогаш има

DEN 239.76

Едноставно место чисти со благ детергент крпа или оставете го да се исуши.Лесен и пренослив јога рака е

DEN 258.96

❤Зошто да изберете седат до puller? 1 [Стомакот, Раката, Градите Вежба] : Стои или се седи.84 инчи (околу 51 × 25 cm)