.

.

Со попуст
SUOFEILAIMU 2 парчиња HGR15 HGR20 HGR25 HGR30 Плоштадот Линеарна Железнички Водич+4pcs HGH15CA HGH20CA HGH25CA HGR30CA или HGW15CA HGW20CA HGW25CA (Боја : HGW20CA, Водич Должина : 900mm)

SUOFEILAIMU 2 парчиња HGR15 HGR20 HGR25 HGR30 Плоштадот Линеарна Железнички Водич+4pcs HGH15CA HGH20CA HGH25CA

DEN 5398.80

Од стока
Во магацинот

Линеарни Железнички Водич : HGR15 HGR20 HGR25 HGR30. Должина: 200-1500mm.Блок : HGH15 CA HGH20 CA HGH25 CA HGR30 CA или HGW15 CA HGW20 CA HGW25 CA.Пакет листата : 2 buc HGR15 HGR20 HGR25 HGR30 Линеарна Железнички Еснаф+ 4 парчиња HGHCA/HGWCA.Линеарни Железнички Водич : HGR15 HGR20 HGR25 HGR30 Блок : HGH15 CA HGH20 CA HGH25 CA HGR30 CA или HGW15 CA HGW20 CA HGW25 CAPackage листата : 2 buc HGR15 HGR20 HGR25 HGR30 Линеарна Железнички Еснаф+ 4 парчиња HGHCA/HGWCA.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 6762.00

BUCK Научни 2101096 Flowmeter (Тело Само).Flowmeter телото само Дел Број : 2101096 Note : За сите Меѓународни Налози, купувачо

DEN 335.28

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 9.0 "L X 5.0" W X 10.0 " H...

DEN 12696.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 258.96

Тоа е влезен сигнал на уредот систем за контрола, како и контрола на системот се користи за да се реализи

DEN 1055.76

на висока точност метар доаѓа со 4 единица опции Литри (L) / Литри (GAL) / Pints (PT) / Quarts (QT).Тоа е лесно да се соб

DEN 1555.20

Протокот Опсег : 17.7 да 177 GPM.Температурата на работа : 100 да 185°F Фреквенција : 100 до 1000 Hz.Турбина Тело Само.Пр

DEN 6490.56

Линеарни Железнички Водич : HGR15 HGR20 HGR25 HGR30 Должина: 2001500mm.Блок : HGH15 CA HGH20 CA HGH25 CA HGR30 CA или HGW15 CA HGW20 CA HGW25 CA.Пак

DEN 2073.60

Школка е изработен од ABS пластика, која е отпорна на гребење и антистареењето 290 x 70 x 70mm / 11.ABS пластика тр

DEN 465.60

Може да се измери експлозијата печка на гас, кокс рерна на гас, јаглен, гас, воздух, азот, ацетилен, phosgene, в

DEN 14399.76

◆ Линеарност : 0.TUF2000 F доаѓа со 3 големина на Висока Температура Трансдуцерот за различни Цевка со Дијаме

DEN 770.40

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика,Метал; Нето Тежина : 200g.Пакет Содржина : 1 x Панел Тип Про

DEN 14914.80

Пакет Димензии : 3 Х х 8 L x 3 W (инчи).Пакет Тежина : 2.4 фунти.Тип на производ : Вода Flowmeter.Земја на Потекло : сад.

DEN 9205.44

КолParmer бренд производи.Пролетнатоварени индикатор дозволува inline монтажа во било која позиција |Nonreactive w

DEN 6014.88

Линеарни Железнички Водич : HGR15 HGR20 HGR25 HGR30 Должина: 2001500mm.Блок : HGH15 CA HGH20 CA HGH25 CA HGR30 CA или HGW15 CA HGW20 CA HGW25 CA.Пак

DEN 532.80

протокот премерување тип : Проток.цевка големина : 1 / 2 во.actuation тип : Електрични.порт големина : SAE10 1 / 2 NPTF в

DEN 386.16

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик,Од Стакло (Посебни додатоци на гасоводот, циркулираат пумпа делов

DEN 2325.60

Објект : Напредно Проток Monitor Display.Тип : Метар Планината.За Користење Со : 6 NZT4 преку 6 NZT9, 6 NZU0 преку 6 NZU3...

DEN 4103.52

F550 Карактеристики : Едно парче машински и полиран акрилик метар тело Корозија и носат отпорни на внатре

DEN 878.40

Премиум Материјал : Изработени од високо квалитетен материјал, долг животен век.Убав изглед, ниска тежи

DEN 1783.20

Flomec GFT серија 60 600 gpm турбина проток метар направени од 316 од не 'рѓосувачки челик со 3" ANSI 150 lb покрена лице

DEN 4000.08

Моќ блиску / пролет се врати на работата.Прецизност намали алуминиумска рамка.Лесно лизгаво дизајнот.П

DEN 1987.20

Големите Рамнини Индустрии бренд производи.Солиден и компактен дизајн Далечински и локален протокот н

DEN 4080.72

Моќ блиску / пролет се врати на работата.Прецизност намали алуминиумска рамка.Лесно лизгаво дизајнот.П

DEN 2232.00

МАТЕРИЈАЛ : панел тип течни flowmeter е изработена од акрилна plexiglass материјал, долг животен век.ПРЕНОСНИ : ов

DEN 1104.00

Линеарни Железнички Водич : HGR15 HGR20 HGR25 HGR30 Должина: 2001500mm.Блок : HGH15 CA HGH20 CA HGH25 CA HGR30 CA или HGW15 CA HGW20 CA HGW25 CA.Пак

DEN 3394.56

Моќ блиску / пролет се врати на работата.Прецизност намали алуминиумска рамка.Лесно лизгаво дизајнот.П

DEN 686.40

Опис : Вода сензор е главно составена од пластични вентили, вода роторот затворете го повторно и сала се

DEN 1031.76

Релативно senselessly да шок и вибрации.Заедничките делови се во Пролет : T300серија не ' рѓосувачки, Индикатор

DEN 11752.56

Линеарни Железнички Водич : HGR15 HGR20 HGR25 HGR30 Должина: 2001500mm.Блок : HGH15 CA HGH20 CA HGH25 CA HGR30 CA или HGW15 CA HGW20 CA HGW25 CA.Пак

DEN 264.00

Линеарни Железнички Водич : HGR15 HGR20 HGR25 HGR30 Должина: 2001500mm.Блок : HGH15 CA HGH20 CA HGH25 CA HGR30 CA или HGW15 CA HGW20 CA HGW25 CA.Пак