.

.

Со попуст
HFSZGZ Автоматска Врата Поблиску Монтирани Пролет Вратата Поблиску Вратата Затворање Уред Површината за Домашна Канцеларија Вратата Автоматски се Поблиску

HFSZGZ Автоматска Врата Поблиску Монтирани Пролет Вратата Поблиску Вратата Затворање Уред Површината за Домашна

DEN 3210.00

Од стока
Во магацинот

Материјали:Нерѓосувачки steel Adjustable Затворање И Latching Брзина:Квалитетни нерѓосувачки челик Автоматска Врата поблиску, не раце дизајн, прилагодлив напнатост, прилагодливи завртки за бавно или брзо затворање, Изберете вашиот врати се затвори брзо да се прилагодат на околината во која поблиску се пласира.Материјали:Нерѓосувачки челик.Ве молиме Мерка Ќе се Врати Пред:Големина : прибл.Идеална за дома, канцеларија, хотел опременост на вратите.Ве молиме Мерка Ќе се Врати Пред:Големина : прибл.78 инчи, Максимална отвори вратата агол на 175 степени.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.78 инчи, Максимална отвори вратата агол на 175 степени.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 590.40

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

DEN 249.60

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

DEN 3286.80

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

DEN 15080.40

2 Безжични remotes.Бидејќи оваа единица е IP42, тоа е за внатрешна употреба и работи преку 110 V.На Visionis 7013 е стан�

DEN 10932.00

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

DEN 1459.20

Тешка должност, ANSI / BHMA одделение 1 вратата поблиску уверение за 10 милиони циклуси.Двојно лост рака може �

DEN 1780.56

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Секој од нашите хидраулични вратата затворање доаѓа со детален водич кој вклучув

DEN 461.28

Гас пролет вратата поблиску дизајн, затворањето на вратата побавно и ниска noize.06 инчен Протегала голем�

DEN 10132.32

Лесен и достапен вратата тела опции.Се користи за да се зацврсти лим на дрво, fiberglass или метал.Производот

DEN 2464.56

Не се решат за старомодни вратата closers!Оди за Паметни оператор со мазна, споро и тивко поотворени.5 Your спо

DEN 1036.80

1.Обезбедува непречено функционирање на вашиот кабинет вратата,за да се спречи вратата од лизгање или у�

DEN 1236.00

Се вклопува внатрешни работи 2'6".Надворешноста 3'0".Алуминиум заврши.Земја на потекло : Кина.Комерцијални

DEN 5998.80

Тип На Фиксна Сила Гас Извори.Капацитет (Кг) 60 Крајот Вклучите Конекцијата Навој Крајот.Клипот Слој Црна

DEN 287.76

9 челични јажиња, може да биде опремен со различни пристаништа.Ударслободен Автоматски Сензор за Врата �

DEN 1444.80

Прилагодливи затворање на сила од 5 фунти 30 фунти.UL10 C Оган Вратата Компатибилност.Прилагодливи запре.Пр

DEN 465.60

40kg / 88.2 lb максимална тежина за на врата, одговара за сите алуминиум пред врата.Нефизички, автоматски се з�

DEN 10322.88

Лесен и достапен вратата тела опции.Се користи за да се зацврсти лим на дрво, fiberglass или метал.Производот

DEN 383.76

Широко Апликации : Одличен за домашна употреба, светлина употреба (office use, свлечишта, сточарство, и дома к

DEN 1284.00

Боја : Зелена Бронза, Црвена Бронза, Жолта Бронза (опционално).Не прирачник дизајн, прилагодлив тензија и