.

.

Со попуст
Беспрекорна од Gabrielle Union - Мазнење Удар Сува Коса Крем, 6 МЛ

Беспрекорна од Gabrielle Union - Мазнење Удар Сува Коса Крем, 6 МЛ

DEN 239.28

Од стока
Во магацинот

Контрола frizz и се брани против топлина штета со Соја, Кокосово, Маслиново масло, Passionfruit Семе, и Acai Палмини Масла.Исполнет со Ориз Масло Комплекс, Јоргованот Leaf Екстракт, Шеј, Бразилецот Bacuri, и Какао Butters да мазна коса, да го скроти frizz, заштита од топлина и се испорачуваат брилијантен сјај.Preps коса за удар сушење со мазнење и намалување на frizz.Одлична за сите типови коса.За дополнителна заштита од топлина стил, партнер овој крем со нашиот Сјај за Подобрување на Топлина за Заштита на Спреј.Вклучува 6 оз на висок квалитет на производот без сулфати, parabens, и silicones која може да предизвика дехидратација и кршење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.76

Без разлика што имаат сува или мрсна коса, ние работиме на сите типови коса.Не допирајте го скалпот;.Помо