.

.

Со попуст
HAO DAMAI Дрвени Милениче Материјали Мали Животни Хрчак Гнездо Милениче Еж Замокот Играчка 1 PC Платформа за Набљудување на Палубата Скала Милениче Играчка Куќа (Боја : A

HAO DAMAI Дрвени Милениче Материјали Мали Животни Хрчак Гнездо Милениче Еж Замокот Играчка 1 PC Платформа за

DEN 1575.84

Од стока
Во магацинот

Висока цврстина, висока цврстина, без пукнатини, не јаде молецот, водоотпорен, анти-стареењето без никакви токсични супстанции.Хрчак куќи и скали се лесно да се соберат и расклопување.Обезбеди хрчаци со игра и остатокот место, се ослободат досада и подобрување на ниво на активност.Материјал : еколошката одбор.Миленичиња куќа големина : Совршен за хрчак, глувчето и други мали крзнени животни.Боја : A100% сосема нов и висок квалитет!Употреба : Слајд милениче nest Material : Дрво пластика board Type : Еко-пријателски,Големина : Должина * ширина * висина : 18.5*7*10.5 cm Package : 1pc Conversion : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 inches Warm Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.Мали Миленичиња Bed Notice : 1.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3cm грешка.2.Ве молиме изберете соодветна големина според големината на вашето домашно милениче.се препорачува да се изберат мат една големина поголем од pet3.Поради снимање светлина, вистински боја може да има одредени отстапувања.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 464.16

Ткаени трева куќа,парична Казна занает и се згусне дизајн, не е лесно да попуштат и ќе се за долгорочна у�

DEN 311.76

Куќа е убава и привлечна за вашето домашно милениче.Идеални се скриенадвор за хрчак, глувчето и мал еж.Н�

DEN 760.56

На гребење движење на своите нозе држи своите шепи здрава и.Креативен дизајн играчка исто така, може да �

DEN 1646.40

Производот е направен под висока температура.Само Компатибилни компатибилен со samsung A3 2017 Додаток Само.У

DEN 196.08

Лесно се Соберат : Секој хрчак игра куќата е опремена со собранието инструкции, дојде со Шрафцигер и зав�

DEN 484.56

Креативните DIY дизајн го користите вашиот паметен идеи за Совршен прилог на било терариум.1"Материјал : Se

DEN 695.76

●Тие се многу подвижни и лесно да се соберат и расклопување ●И трева куќа и трева душеци се зајакнат и м

DEN 311.76

Обезбедува мали животни со криенка, промовира гнездење и џвакање инстинкти.Сите природни дрво е безбед�

DEN 1077.60

Траен и еколошки материјали,лесен за чистење.Четири бои ќе бидат доставени по случаен избор.Уникатен ди

DEN 628.56

Тоа обезбедува забавно и пријатно место за играње и спиење за вашиот мал животните.Природни дрвени, пор

DEN 369.60

2 Закрпи Вклучени 5.5" со 2".Црна Со Бели Текст.Кука Страна Само.Не Вклучува Јамка Страна.Голем број на Лепе�

DEN 1776.00

Можете исто така да изберете да потполно зближил со флип врзување на дното надолу со twine е предвидено.【Г

DEN 57.36

100% природна трева, без пестициди.Совршен природен кријат далеку за мали животни.Ги поттикнува природни�

DEN 359.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�