.

.

Со попуст
Caplugs ZPZ107Q1 Пластични Обединета Приклучокот. PZP-107, ЈП-LD, да Plug Тема Големина, Портокал (Пакување од 10)

Caplugs ZPZ107Q1 Пластични Обединета Приклучокот. PZP-107, ЈП-LD, да Plug Тема Големина, Портокал (Пакување

DEN 363.60

Од стока
Во магацинот

Дизајниран да plug обединувачка нишка големини.Може да се користи на не-навој фитинзи, исто така,.Flanged за лесна инсталација и отстранување.Издржлив дизајн.Економски цени.На PZP Серија заострените приклучоците кои се дизајнирани за заштита на хидраулични и воздух-црево фитинзи, но се разноврсна доволно за да ги собере различни апликации.Густата прирабница и овозможува лесна инсталација и отстранување. : : О : 1.475, Б : 1.636, C : .69, D : 2.27, E : 1.41, HOLESZ(ВО) : -, TOFITTHRSZ : 1-3/4.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1140.00

Заострените дизајн.Триењето се вклопуваат во прирабница понесе.Широк прирабница за заштита на покрена

DEN 2001.84

Може да се користи како завршна капа за рамен крајот се лизга на зафат.Многу дијаметри и должини се дост�

DEN 544.32

Npt големини 1 / 4" преку 12".Nps големини 14" преку 64".Солидна едно парче дизајн.Чува од нечистотии.Штити цевка к

DEN 2133.60

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PVC.Net Тежина : 34g; Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x Заострените �

DEN 163.92

Максимална Температурата на работа 600 степени Ф Висока Температура Силикони.примероци во различни бои.�

DEN 640.80

Општа Намена Plug Дизајниран за да ги Заштити Теми, Пристаништа или на Делови од Оштетување, Остатоци и За�

DEN 745.20

Флексибилни винил материјал со широк спектар на дијаметар и должина големини.Лесен за употреба притис�

DEN 1288.56

Флексибилни винил материјал со широк спектар на дијаметар и должина големини.Лесен за употреба притис�

DEN 1236.00

Цена за Пакет од 9 компјутери.Fiberglass лента (пад искриват) withstands температури до 1000°F Апликации вклучуваат з

DEN 403.20

Произведени во контролирана средина за да се исполнат чистота и трагаспособност барања.Сите делови се �

DEN 696.00

Флексибилни винил материјал со широк спектар на дијаметар и должина големини.Лесен за употреба притис�

DEN 382.80

●Со дијаметар 6 големини, овие крајот капи ви помага да добиете вашата работа лесно.Ако овие крајот капи

DEN 1058.40

Флексибилни се вклопуваат.Стандардна боја жолта за видливост.Достапни во широк спектар на големини.VAS С

DEN 559.92

Дизајниран да plug обединувачка нишка големини.Може да се користи на ненавој фитинзи, исто така,.Flanged за ле

DEN 574.80

Приклучоци за npt големини 1 / 8" преку 2".Flanged за лесна инсталација и отстранување.Надворешни коси дизајн.Чу

DEN 2555.76

Спецификации : nas 813 & nas 831 Номинална тема големина опсег 1 / 4" преку 5".Flanged за лесна инсталација и отстранув

DEN 344.40

Пакет Димензии : 5.588 H x 12.446 L x 10.668 W (сантиметри).Користење со типичен пивски шишиња.Пакет Тежина : 0.65 фунти.

DEN 406.80

200 ml стакло колба.Вклучува метална завртка капа.Вратот пополнете е 190 ml (6 3 fl мл.).Гребенот пополнете е 200 ml

DEN 129.60

За да се вклопи во ansi страната гром дупка големини 5 / 8" преку 2 7 / 8".Мултицел приклучокот.Ребрата се присп�

DEN 145.20

За да се вклопи во ansi страната гром дупка големини 5 / 8" преку 2 7 / 8".Мултицел приклучокот.Ребрата се присп�

DEN 210.00

Дизајниран за да се користи како капа или приклучокот и може да се користи во многу апликации.Заострени�

DEN 215.76

130ПАРЧЕ ПОЛНЕЊЕ : КОZ е поставена на мек винил крајот капи обезбедува 130 парчиња во 10 големини со 1 / 8, 3 / 16, 1