.

.

Со попуст
TenNuoDa XYSSG40 XY Оска Линеарна Фаза,Рачно од не ' Рѓосувачки Челик Платформа Висока Точност Лизгачки Табела за Оптички Инструмент

TenNuoDa XYSSG40 XY Оска Линеарна Фаза,Рачно од не ' Рѓосувачки Челик Платформа Висока Точност Лизгачки Табела

DEN 734.40

Од стока
Во магацинот

Seiko производство : Ова поместување платформа телото е направено од Нерѓосувачки Челик материјал, надворешноста е третирана со electroless никел позлата, носат-отпор и добра отпорност на корозија, која е лесен во тежина, е издржлив и не ќе биде лесно да се оштети, светла и текстура високи.Прилагодлива : Опрема ротација се справи контрола, рачна контрола зафатнина платформа за мерење ќе биде повеќе точни, линеарна топката-водени движење метод може да се задржи на високо оптоварување на отпор и стабилно движење.Ефикасна : Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси, одлична изработка, изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите, дизајн подобрена за висок квалитет и добри перформанси.Примена : Широк спектар на апликации, може да се користи во оптички инструмент уреди, апарати за мерење, phlx производство на опрема, тестирање машини, микроскопа, фотографска опрема, ракување со машини, обработка на машини, опрема, печатење машини, итн.Serivce : Секое купување на нашите производи е предвидено со 30-ден наплата/размена гаранција и доживотна поддршка на корисниците за да се обезбеди високо задоволството на клиентите.Ако не сте целосно задоволни, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1864.80

Боја : Бела.Материјал : Иверица, акрилик.Димензии : 15.7" x 4.7" x 17.7" (W x D x H).Карактеристики на RGB светлина.Собра

DEN 203.76

Направен од висококвалитетни материјали, нема да им наштети на вашата кожа Четка е компактен и преносли

DEN 268.80

Спецификации : Димензии : месо тело со дијаметар од 3мм Глава : 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм(секој од петте големини има

DEN 691.20

Вметнување на долга мотка во слотот на тока на лесна налепница долго пол приклучок на тока.Мултифункциј

DEN 578.40

Ние ќе се обидеме потрудиме да го испратите вашиот пакет штом ќе можеме, и обично пакет ќе биде пристигн

DEN 239.76

длабоко moisturising.содржи полжав лигите filtrate.stengthens ноктите.goji бобинки.ги штити рацете и ноктите.Навлажнува

DEN 588.00

СОВРШЕН ИЗБРИЧАТ : Направи кожни иритации и ingrown коса проблем од минатото.Со еко безбедност жилет, ќе се

DEN 1731.36

Машки x женски конекција е или 1 / 4" или 1 / 2" NPT (Национални Цевка Нишка) стапка.Работниот притисок е максим

DEN 815.76

Димензија : 290mm*110mm*42mm Power : 5 W Влезен Напон : AC 85265 V 50 / 60 Hz светла Боја : втората светска војна+Г.Ако имате бил

DEN 292.80

Подлога Големина : 9 x7.5" / 11.8 x 9.8" / 8".одговара за сите глувчето.направени од издржлив гума& анти лизга матер

DEN 767.76

1 [ 2 во 1 Внесувач и Waterer Поставите ] Купи еден објект се добие две, 1 ХРАНА ВНЕСУВАЧ, 1 ВОДА ДИСПЕНЗЕРОТ 2 [ Х

DEN 1291.20

Тоа може да се одржи до совршено по повеќе се користи и за перење.Тоа се чувствува луксузен да се допре и

DEN 528.00

Луксузен Шлаг Текстура Омекнува и Smooths.Формулиран со Масло од Кокос и Black Currant Семе на Нафта.Нежно Exfoliating

DEN 1790.16

Донесување нов сонда индукција технологија, автоматски дренажа, на местото на оригиналниот плови, инду

DEN 1509.60

Пакет Димензија : 3.81 сантиметри L x 10.16 сантиметри W x 4.064 сантиметри H Земја на Потекло : ТАЈВАН, ПРОВИНЦИЈА

DEN 1291.20

Големина на : 1 g.Добавувачот Нема : 0458591 G.VWR Каталог Број : 101872970 Единица : Секој (1g) : 045859500 MG 0458595 G 0458591 G Чисто

DEN 183.84

Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Из

DEN 592.80

Овој модул ќе се игра на вашиот снимање кога се изложени на светлина по сите снимањето заврши; и престан

DEN 575.76

Пакетот вклучува : 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25мм сечилото+1pcs месо тело+ 11pcs јадра.На мушка вежба алатки н

DEN 183.84

Опис на производот За нас : Ibliss е компанија која се специјализира во декорации,со сигурен квалитет и чес

DEN 912.24

Вистински ОЕМ замена дел.Турбо Воздухот е меѓународен ладење компанија чии производи се популарни со foo

DEN 863.76

Добар Материјал : Направен од висок квалитет на гумени материјал, безбедно и еко пријателски, и флексиби