.

.

Со попуст
Лиен Случај Коло Прекинато, Краток Искрење 3P Батеријата Заштита Switch 250A 50/60Hz Висока Сегментација за Моќ Опрема

Лиен Случај Коло Прекинато, Краток Искрење 3P Батеријата Заштита Switch 250A 50/60Hz Висока Сегментација за

DEN 2306.16

Од стока
Во магацинот

Функција : 1.ШИРОКА ПРИМЕНА : Главно се користи за дистрибуција на електрична енергија и заштита на кола и моќ опрема за да се избегне коло штета. THERMOSET ПЛАСТИЧНИ : Користење на thermosetting пластични школка, тоа само ќе постепено carbonize кога наидувате на отворен пламен, и ќе не изгори.ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : 3 P коло прекинато има карактеристики на малата големина, висока сегментација, краток искрење, итн. МОТОРНИ ЗАШТИТА : исто така, Може да се користи како ретко започнување и преоптоварување, краток спој и под напон за заштита на моторот.THERMOSET ПЛАСТИЧНИ : Користење на thermosetting пластични школка, тоа само ќе постепено carbonize кога наидувате на отворен пламен, и ќе не изгори. Инсталирате коло прекинато во дистрибуцијата кутија или на wall3. ШИРОКА ПРИМЕНА : Главно се користи за дистрибуција на електрична енергија и заштита на кола и моќ опрема за да се избегне коло штета. ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : 3 P коло прекинато има карактеристики на малата големина, висока сегментација, краток искрење, итн. Отворете пакет и го извади product2. БАКАР КОНТАКТИ : контакт е направен на никел позлатен бакар, со добра спроводливост, безбеден и сигурен во работењето.МОТОРНИ ЗАШТИТА : исто така, Може да се користи како ретко започнување и преоптоварување, краток спој и под напон за заштита на моторот.БАКАР КОНТАКТИ : контакт е направен на никел позлатен бакар, со добра спроводливост, безбеден и сигурен во работењето.

Детални спецификации

Item Type:
Circuit Breaker
Model:
HGM 250S
Material:
For BMC thermosetting plastic + copper contact
Rated Current:
250A
Frequency:
50/60Hz
Rated Insulation Voltage (Ui):
1000V
Rated Impulse Withstand Voltage (Uimp):
8KV
Ics=100% Icu :
Rated Voltage (Ue) AC 660/690V AC 480/500V AC 440/460V AC 380/415V AC 220/240V DC 250V Rated Ultimate Breaking Current (Icu) 8KA 20KA 26KA 26KA 65KA 15KA :
Package List:
1 x Circuit Breaker :
2 x Divider Plates :
1 x Screw Pack :
Додатоци на производи
DEN 578.40

Ние ќе се обидеме потрудиме да го испратите вашиот пакет штом ќе можеме, и обично пакет ќе биде пристигн

DEN 191.76

Тоа е, исто така, совршен за лаптоп КОМПЈУТЕР во автомобил или DVD плеер.Компатибилен со : Citroen C4 изграден в

DEN 592.80

Овој модул ќе се игра на вашиот снимање кога се изложени на светлина по сите снимањето заврши; и престан

DEN 3408.00

Се користи како оди / немаоди gage со поставување на горните и долните граници.Рамност на наковалната : 59µin

DEN 912.24

Вистински ОЕМ замена дел.Турбо Воздухот е меѓународен ладење компанија чии производи се популарни со foo

DEN 183.84

Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Из

DEN 239.76

Чистење метод : Кога складирање кутија е валкано, не мие со вода.Материјал : остварување на кожа ,ПВЦ и че

DEN 239.76

длабоко moisturising.содржи полжав лигите filtrate.stengthens ноктите.goji бобинки.ги штити рацете и ноктите.Навлажнува

DEN 815.76

Димензија : 290mm*110mm*42mm Power : 5 W Влезен Напон : AC 85265 V 50 / 60 Hz светла Боја : втората светска војна+Г.Ако имате бил

DEN 167.76

【ПО ПРОДАЖБА】 гаранција за Квалитет.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Како што се угасне челик, висо

DEN 528.00

Луксузен Шлаг Текстура Омекнува и Smooths.Формулиран со Масло од Кокос и Black Currant Семе на Нафта.Нежно Exfoliating

DEN 268.80

Спецификации : Димензии : месо тело со дијаметар од 3мм Глава : 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм(секој од петте големини има

DEN 242.16

【Брзи промени】Хром vanadium челик за тешки влијание вози погоден брза замена на 1 / 4.35 mm плоштад главата 3 / 8*

DEN 1291.20

Тоа може да се одржи до совршено по повеќе се користи и за перење.Тоа се чувствува луксузен да се допре и

DEN 384.00

Нашето вино стакло не само што не е вашиот прв избор за партиите, BBQ, базен партии, пикник, кампување, семе

DEN 143.76

5 D Круг Работ Гдин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : Инсталација проблем како м

DEN 1788.00

Ве молиме проверете ја вашата број на моделот и да се спореди со слика be Compatible withe ќе го купите.Ние верува

DEN 1790.16

Донесување нов сонда индукција технологија, автоматски дренажа, на местото на оригиналниот плови, инду

DEN 234.96

Направени на квалитетот титаниум алуминиумски материјал, со голема сила, издржливи, со висок квалитет,

DEN 588.00

СОВРШЕН ИЗБРИЧАТ : Направи кожни иритации и ingrown коса проблем од минатото.Со еко безбедност жилет, ќе се

DEN 1536.00

Бања кабинет складирање Чување за бања Ѕид кабинети за бања складирање Тоалет складирање кабинет Бања

DEN 575.76

Пакетот вклучува : 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25мм сечилото+1pcs месо тело+ 11pcs јадра.На мушка вежба алатки н

DEN 253.44

Мијте ги рацете по допирање на етерични масла.Тоа е антистареењето својства 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊ

DEN 183.84

Опис на производот За нас : Ibliss е компанија која се специјализира во декорации,со сигурен квалитет и чес