.

.

Со попуст
3.7 V HB5F2H HB554666RAW Замена на Батеријата за E5375 E5377 E5372 E5336 E5373 E5336Bs-2 E5330 MDM9625 EC5377 E5377S-32 E5330Bs-2

3.7 V HB5F2H HB554666RAW Замена на Батеријата за E5375 E5377 E5372 E5336 E5373 E5336Bs-2 E5330 MDM9625 EC5377

DEN 418.08

Од стока
Во магацинот

Целосно Компатибилен со E5375 E5377 E5372 E5336 E5373 E5336 Bs-2 E5330 MDM9625 EC5377 E5377 S-32 E5330 Bs-2. Батеријата Спецификации : 1700m Ah, 3.7 V, 6.29 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : E5375 E5377 E5372 E5336 E5373 E5336 Bs-2 E5330 MDM9625 EC5377 E5377 S-32 E5330 Bs-2 - Компатибилен Батеријата Дел Број : HB5 F2 H HB554666 RAW Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 489.60

Ниска повторно се случуваат операција cist, краткиколо и во текот тековната заштита.Безбеден и еколошки, �

DEN 1963.20

Кога батеријата е поврзан во серија со 3 групи, ве Молиме да се осигурате дека напонот на секој батеријат

DEN 270.96

Напон : 3.7 V; Капацитет : 1100m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 550m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Пол

DEN 230.16

Напон : 3.7 V; Капацитет : 150m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 75m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Поли

DEN 311.76

LiPo батерија.Излезен Напон : 3.7 V 520m Ah.DV 603030 1.92 пот 14 F2 B BPI.Батеријата Големина : 32 mm x 30 mm x 6.0 mm(Plug Pin / дупка : 1

DEN 1104.00

Обезбедува одлични извори на континуирана моќ за вашите уреди.Висока енергетска густина, долго траење �

DEN 1960.80

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број / Дел БР.) : 180017 Батеријата Детали : 3.7 V Li

DEN 174.96

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 1400m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

DEN 1823.76

БЕЗБЕДНОСТ : Користење на Висока зголемување Бренд и Нова батерија,со користење на најнова технологија,

DEN 1660.80

Батерија тип Литиумјонска батерија.Стандарден напон 3.7 (V).Производ капацитет : 1200mah.Димензии 16*50mm.Net тежи�

DEN 480.00

Сите батерии се CE / Ro HS / ISO9001 / FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Висок Капацитет 550m

DEN 1917.60

Ниска повторно се случуваат операција cist, краткиколо и во текот тековната заштита.Безбеден и еколошки, �

DEN 430.32

Целосно Компатибилен со СЛЕДНОТО.Батеријата Спецификации : 2300m Ah, 3.7 V, 8.51 Пот.LiПолимер Тип На Батерија...

DEN 388.56

Напон : 3.7 V; Капацитет : 400m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 200m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Пол�

DEN 378.48

Целосно Компатибилен со Снег Рачни Видео Зголемувачот Снег 4.3".Батеријата Спецификации : 1700m Ah, 3.7 V, 6.29 По�

DEN 275.76

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 900m Ah.Материјал : Литиум Полимер; Нето Тежина : 18g.Големина : 42 x 30 x 7.3 mm / 1.65" х 1.18" x 0.2

DEN 700.80

Премиум 3.7 V, 350m Ah 402535 батерија LiPo батерија.PCB интегрирани интелигентна заштита модул, ефикасно спречувањ

DEN 431.52

Детали1900m Ah 3.7 V LiПолимер.Димензии96.00 x 67.00 x 4.00 mm.Тестирани со строга контрола на квалитетот стандард, Заве

DEN 244.56

Напон : 3.7 V; Капацитет : 650m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 325m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Пол�

DEN 412.80

Ве молиме овозможи мало боја отстапување помеѓу хартија картички и фотографии е прикажано.Се долготрај

DEN 2071.20

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број / Дел БР.) : L0728РС.Батеријата Детали : 3.7 V

DEN 1864.80

质量保障,обезбедување на Квалитет 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга 专�

DEN 1792.80

Заштита на животната средина материјал.Акумулатори функција долг живот и висока ефикасност,Идеален за