.

.

Со попуст
atFoliX Пластика Стакло Заштитна Фолија Компатибилен со Хама IR150MBT Стакло Заштитник, 9H Хибрид-Стакло FX Стакло Екран Заштитник на Пластика

atFoliX Пластика Стакло Заштитна Фолија Компатибилен со Хама IR150MBT Стакло Заштитник, 9H Хибрид-Стакло FX

DEN 237.36

Од стока
Во магацинот

Цврстина, што е невообичаено висока за екран заштитник филм, едвај остава никаква шанса за гребење.Подобро од чаша : за разлика од вистинско стакло или калено стакло, овој FX-Хибрид-Стакло Стакло Екран Заштитник на пластика е нераскинливо и раска-free - одговара за и со компатибилни со Хама IR150 MBT.Исклучително силни и отпорни се должи на цврстината на 9 H.Силна силикони и леплив слој затвора поголемиот дел од гребнатини се веќе присутни.Преку специјална силиконска материјали, Пластика, Стакло Заштитна Фолија смрди автоматски на екранот.Екстра јаки силикони и леплив слој - постојните гребење на екранот едноставно disappear.Максимална заштита на вашиот екран : Направен од најновиот high-tech материјали, Стакло Екран Заштитник на пластични обезбедува оптимална заштита од гребење и soiling.Обемот на испорака - 1 x FX-Хибрид-Стакло Стакло Заштитник компатибилен со Хама IR150 MBT - ткаенина за чистење - инсталација на алатката (squeegee)- Прав смена налепница - Линк за да повеќејазични, што може да се види монтажа инструкции (вклучувајќи монтажа видео)Пакети за уреди со повеќе екрани (e.внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Супер тенок и superhard - новиот стандард во екран заштита!На особено ниско ниво материјал со дебелина од Пластика Стакло Заштитна Фолија осигурува оптимален изглед-и-чувство на вашиот екран.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 588.00

СОВРШЕН ИЗБРИЧАТ : Направи кожни иритации и ingrown коса проблем од минатото.Со еко безбедност жилет, ќе се �

DEN 1536.00

Бања кабинет складирање Чување за бања Ѕид кабинети за бања складирање Тоалет складирање кабинет Бања �

DEN 384.00

Нашето вино стакло не само што не е вашиот прв избор за партиите, BBQ, базен партии, пикник, кампување, семе

DEN 239.76

Чистење метод : Кога складирање кутија е валкано, не мие со вода.Материјал : остварување на кожа ,ПВЦ и че�

DEN 1296.00

Квалитетот на производот е добар.Производ тежина : 0.06 kg (0.13 lb.).ние ќе се тестира на производот Пред прево�

DEN 143.76

5 D Круг Работ Гдин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : Инсталација проблем како м

DEN 1729.92

Работниот притисок е максимум 10,000 psi (68,950 k Pa).Работи во притисоци до 10.Месинг за некорозивни течности и г�

DEN 268.80

Спецификации : Димензии : месо тело со дијаметар од 3мм Глава : 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм(секој од петте големини има

DEN 1044.00

Опис на German8pcs Првенство Deckenhaken 31 / 4 Zoll Verchromung Metall Einschraubhaken Haken für Home Office Hängende Pflanzen Außenbeleuchtung Silberton Größe und Men

DEN 263.76

【Дизајн Опис】 ПолнаШирина Печатење, Еден Двострано Печатење 【Материјал Опис】100% Полиестер Платно, 3мм

DEN 1504.80

Од суштинско значење клучеви во секој гаража, лента со алатки, изградба на сајт и куќа држете.Направи од

DEN 575.76

Пакетот вклучува : 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25мм сечилото+1pcs месо тело+ 11pcs јадра.На мушка вежба алатки н�

DEN 3408.00

Се користи како оди / немаоди gage со поставување на горните и долните граници.Рамност на наковалната : 59µin

DEN 815.76

【Мултифункција Далечински Управувач】 : ги менува боите лесно од 3000k да 6500k и ја прилагодува осветленост

DEN 215.76

Внатрешна Монтажа Тип : Кука ; Надворешниот Монтажа Тип : Кука.Пролет OD : 52mm / 2.05" ; Материјал Ширина : 12mm / 0.47