.

.

Со попуст
3M 02087 Trizact Hookit Пена Пршлен, 3 во, P3000, 15 дискови по картон

3M 02087 Trizact Hookit Пена Пршлен, 3 во, P3000, 15 дискови по картон

DEN 2039.76

Од стока
Во магацинот

Високи Перформанси абразивни диск со Hookit прилог.Рафинирање P1200-P1500 одделение песок гребнатини за време на боја по завршувањето на процесот.Предложи копија подлога PN20427 со мека интерфејс подлога PN05771. Може да се користи со 3 M Случаен Oribtal Сандерс.Пена диск се користи во место поправка на систем за отстранување на P1200-P1500 одделение песок гребнатини пред да го користите 3 M Совршена-Тоа 3000 Панел Поправка Систем.Кога се работи за contoured површина, користење интерфејс подлога Дел Број 05771. Високи Перформанси абразивни диск со Hookit прилог.Рафинирање P1200-P1500 одделение песок гребнатини за време на боја по завршувањето на процесот.Може да се користи со 3 M.Случаен Oribtal Сандерс.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 174.48 -100 %

Користете влажно или суво за пескарење стариот завршува, парична казна featheredging и површината пескарење.О

DEN 804.00 -100 %

Предмет : Воздух Сандер.Должност : Индустриски.HP : 2.3 HP.Подлога Големина : 7".Просечната CFM @ 15 Втората Работ

DEN 602.16 -100 %

Straighline Пескарење Чевли 2 ¾ "x17" абразивни големина.PSA (абразивни тип) или клип на папе.За сите вметнати санд

DEN 904.56 -100 %

Возачот на карактеристиките на ниско ниво на бучава, мали вибрации и стабилна работа.Возачот на каракте

DEN 2111.76 -100 %

Прашина слободни блок се користи за пескарење апликации.Пескарење блокови испорачува повеќе во соглас�

DEN 1893.60 -100 %

МултиUse 3 / 4 x 20.5инчен (20 x 520mm) пескарење појас идеален за израмнување груби рабови или завари.Пристап Тес�