.

.

Со попуст
USB C Екстензија Кабел 2Packs за Маг Безбедно Полначот PS5 Контролер за Полнење, Conmdex 9V 3А USB Тип C Женски Машки Extender Кабелот за Маг Безбедно Полнач за iPhone, 13/12, HomePod Бела 3.3 FT

USB C Екстензија Кабел 2Packs за Маг Безбедно Полначот PS5 Контролер за Полнење, Conmdex 9V 3А USB Тип C Женски

DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

Компатибилен со Маг-Безбедно Полнач и i Phone 13 /12 серија обезбедува 2 пати полнење растојание продолжен Conmdex машки да се женски USB-C кабелот е наменета за проширување на врската помеѓу USB-C уреди се должи на ограничување на должината или позиција, се прави работи полесно и поудобно. 【СОВРШЕН ПРОДОЛЖУВАЊЕ КАБЕЛ ЗА МАГ-БЕЗБЕДНО ПОЛНАЧОТ】 : Ние ги користиме едноставна, квалитет на дизајн, завршен оваа совршена појавување на Apple Маг-Безбедно Полнач, Тоа е дизајниран да ги прошират постојните USB-C кабел, нуди поголема удобност и флексибилност за вашето поврзување.Ако имате било какви прашања, дали се чувствуваат слободни да не контактирате директно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Засилен Joint With засилен заеднички, USB кабел extender е отпорна да се повлече и да се повлечете, кој овозможува

DEN 142.08

Купи со Доверба : Со Monoprice е Доживотна Гаранција на сите Кабли, можете да остатокот увери, ние стоиме зад

DEN 662.40

Печатач Продолжување Кабел.USB Женски Продолжување Кабел.Мини USB Машки USB 2.0 БОЛЕСТ Адаптер Кабел.Нормалн

DEN 494.40

Еластична ПВЦ јакна : флексибилни и не е лесно да се скрши, издржливи.Податоци диригент извртени пар (отп

DEN 171.36

Тоа е вткаена со висококвалитетни материјали, мека и мазна, и поудобно да се носат.Две во едно, за полнењ

DEN 480.00

Фактичката брзина на пренос е во 480 Mbps(4060 MB / S) , па тоа не може да достигне брзина од usb 3.Ги препорачува сле

DEN 239.04

USB 3.1 ТипC Машки Гром Завртка Терминал Pluggable Типот Block Конектор за Кабел.Конектор 1 : USB 3.1 ТипC Машки Приклуч

DEN 251.76

Overmolded, не е лесно да се скрши, трајни, да се обезбеди грешкабесплатен пренос на податоци.Обезбедува ултр

DEN 230.16

0 USB A Машки да Б Машки Кабел како замена кабел за поврзување на уреди со USB Тип Б Машки пристаништа како пр

DEN 511.20

Ве молиме да се чувствуваат слободни да допрат до нас.Материјал 100% Бакарни жици и лесна поврзаност.Тоа

DEN 287.76

【Трајни & МетежотСлободен Дизајн】 Со 12,000+ пати се наведнуваат тест, посебно дизајниран за сексуално и р

DEN 1366.80

Super Speed USB 3.0 има 5 Gbps сигнализација го оценувате понуда до 10x перформанси ncrease преку USB 2.0 Оптимизиран Моќ Е

DEN 215.52

Издржливи и брзо полнење.Пренос на податоци во USB 2.0 Брзина.Компатибилен со SANDISK Sansa Fuze,Sansa Приказ, Sansa C140, C1

DEN 263.76

【Трајни & МетежотСлободен Дизајн】 Со 12,000+ пати се наведнуваат тест, посебно дизајниран за сексуално и р

DEN 1608.00

【 Со голема брзина на полнење и синхронизирање】Овој В Држачи за Кабел за Брзо Полнење поддржува безбед

DEN 215.76

Тоа е вткаена со висококвалитетни материјали, мека и мазна, и поудобно да се носат.Две во едно, за полнењ

DEN 1795.20

⭐【КАРАКТЕРИСТИКИ】 : Специјален дизајн и висок квалитет на материјалите се осигура дека адаптер се чув

DEN 167.76

ЗГОЛЕМЕН КОМУНАЛНИ & УВЕРЕНИЕ за БЕЗБЕДНОСТ – купувањето вклучува 2Пакет на 3 FT кабли, совршена должина

DEN 343.68

OD : 5mm, што го прави повеќе траен отколку нормално usb c кабли, и извиткани дизајниран држи работи уредно, бе

DEN 584.64

Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Целосен метал случај, не ротари копчето, удо

DEN 323.76

Се протега USB 3.0 конекција до 15 метри (49.21 стапки).Поддржува USB 3.0 throughputs до 5 Gbps.Автобускапридвижуван од ком

DEN 518.40

Опис на производот : nanocable 10.01.1205 USB Верзија : 2.0 Конектор 1 : USB A Конектор 2 : USB B Превозот Ширина : 24 см USB 2.0 ка

DEN 1164.00

Кабел со изолација е постабилна отколку на еден, без изолација, пренос на податоци е побрз, како и можнос

DEN 311.76

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот Google Пиксели 4а5 G!...

DEN 2154.00

0 трансфер на податоци го оценувате во до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2 Супериорен изградба комбинира позлатени к

DEN 167.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

DEN 71.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

DEN 357.60

USB Тип В за RJ45 Мрежна Опрема Конзола Кабел Cisco за Рутери, Прекинувачи и Firewall Опрема.Тоа се користи за кои К