.

.

Со попуст
6 Инчен Извртени Жица Тркала Четка со 7/8 го Понесе Заврзана Жица Четка за Метал Полирање на Чистење и Отстранување на Боја, ' Рѓа и Корозија Max 9000Rpm Корисни и Мода

6 Инчен Извртени Жица Тркала Четка со 7/8 го Понесе Заврзана Жица Четка за Метал Полирање на Чистење и Отстранување

DEN 1483.20

Од стока
Во магацинот

1 Pc Пресврт јазол жица тркала четка.Изградени со внатрешна држејќи плоча за да се обезбеди конзистентност и безбедност.Жица е 103% се проверуваат за да се исполнат бара квалитет спецификации.Дијаметар x Понесе Дијаметар : 150mm/ Прибл. 6" x 22mm/ Прибл. 7/ 8"; 9000 Максимални ВРТЕЖИ во минута.Пресврт јазол жица тркала четки се обезбеди високо влијание. 6 Инчен Извртени Жица Тркала Четка Со 7/ 8" го Понесе Заврзана Жица Четка За Метал Полирање на Чистење и Отстранување на Боја, ' Рѓа И Корозија Max 9000 Rpm Корисни и Модата.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 551.76

59", 50mm x 10мм / 2" x 0.3 mm Brush Големина : Жица Првенство Четки : 70mm x 25мм / 2.Спецификации : Боја : Месинг Tone Max Брзи�

DEN 8803.68

Дизајниран за заварување чистење, заварување spatter отстранување, скала отстранување, чистење, deburring и фле

DEN 455.76

1 / 4"" месо тело одговара на сите вежби;4500 Макс ВРТЕЖИ во минута ;0.13 mm 8Парче Нерѓосувачки Челик Жица Чет�

DEN 2722.08

Мал дијаметар бакар центар unthreaded crimped тркала четка.Дизајниран за лесна банда монтажа без разделба линии

DEN 792.72

Ние побарувачка во согласност производствени операции и имаат најмногу ригорозна контрола на квалитет

DEN 335.76

Четка е одлична алатка за отстранува ' рѓа и боја од рамни површини, лесно песоци дрво.Важечки за сите ви�

DEN 873.12

Посебни спои алуминиум оксид брусни плочи во комбинација со жито слоевит најлон руно,Силна мелење сила

DEN 13383.12

Солидна прстен изградба.0118" МатичниМонтирани Разгореа Жица Конкавна Тркала Четка со 1 / 4" матични каракт

DEN 122.16

1 Прекрасен Материјал : Жица Тркала Првенство Четка е направен од висок квалитет на јаглероден челик жиц

DEN 330.96

Crimped челик жица е најдобро за светлина на површината за работа и за отстранување на рѓа.Тешка, ценаефика�

DEN 455.76

★ [ ВИСОК КВАЛИТЕТ ] : жица тркала првенство четки се направени од високо квалитетна јаглероден челик crimp

DEN 3307.68

Дизајниран за средни до тешки користите индивидуално или банда монтирани.Метални компоненти и адаптер�

DEN 239.76

Дизајниран за лесно пристапување на тесни дупки или тесни места.Crimped дизајн совршен за светло должност �

DEN 8614.80

Дизајниран за коренот и топла помине заварување чистење во цевка се приклучи на апликации.Супериорен р�

DEN 239.76

Се вклопува во секој агол, мелница со 5 / 811nc тема.Висок квалитет на жица конструкции долготрајна употреб�