.

.

Со попуст
РЕ&AR Подесување Крстот Бар Компатибилен за Citroen Jumpy 2007-2017 Покривот Полици Автомобил Врвот Багаж Превозникот Шини Алу Сива

РЕ&AR Подесување Крстот Бар Компатибилен за Citroen Jumpy 2007-2017 Покривот Полици Автомобил Врвот Багаж Превозникот

DEN 2490.72

Од стока
Во магацинот

Производот е гарантирана за 2 години.Со други зборови, треба да постои јаз помеѓу шини на покривот на возилото и на вашиот плафон.Можете да го носат на вашиот производи безбедно бидејќи покривот полици се цврсто на покривот шини.Пакет се Вклучени : -2 Парчиња Сива Елоксирани Обложени Алуминиум, -2 Фитили, -сврзувачки елементи за 1 Set-Тоа се состои од 4 ABS пластика капи *1 поставен е за вкупно максимум транспорт 75 кг. *Сите продажни од нашата продавница се под гаранција на Accessorypart бренд, а производот има 15-ден неоштетени врати / размена гаранција.ПОКРИВОТ ПОЛИЦИ *Нашите производи произведени од елоксирани алуминиумски 1 квалитет на алуминиум суровина. *Нејзините собрание е многу едноставна, вие не треба да одат во било која услуга и да платат дополнителна такса. Ако постои јаз помеѓу багажник на покривот и на покривот на возилото, овој производ е компатибилен за вашето возило.Само Погодна за Citroen Jumpy 2007-2017.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1812.00

Можете да го носат на вашиот производи безбедно бидејќи покривот полици се цврсто на покривот шини.Прев

DEN 2399.76

На преголеми и дебели гума saddles запре кајак од триење, исправен поместена обезбеди максимална заштита з�

DEN 452.16

НОВИОТ REACH ЗА ВАШИОТ LONGARM : се Протега вашиот Long Arm камионот корито extender до кабината висина; Користите за д

DEN 2556.00

Можете да го носат на вашиот производи безбедно бидејќи покривот полици се цврсто на покривот шини.Прои

DEN 3149.28

*1 поставен е за вкупно максимум транспорт 75 кг.Можете лесно може да се соберат.Превозот : 23 дена.Производ

DEN 719.76

60 во,J Бар Тежина : 20.Оваа Кајак Превозникот дизајниран месеци на речиси сите crossbars и оптоварување барови