.

.

Со попуст
1 Компјутер од Супер Мазива Масло и Стабилизатор -PSL13032

1 Компјутер од Супер Мазива Масло и Стабилизатор -PSL13032

DEN 948.24

Од стока
Во магацинот

Запира Масло Протекување – услови фоки да помогне да се спречи масло протекување.Ја елиминира Мотор Бучава – додава подмачкување на моторно масло да им помогне на тивок мотор тропа.Се зголемува Компресија – заптивки околу клипот прстени за да им помогне на враќање на компресија.Стабилизира Вискозитет – помага во одржување на нафта вискозност на топли или ладни временски услови.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2080.80

Големина 16 оз Случајот На 10 Главната Ста СЛУЧАЈОТ НА 10 Ефикасно запира масло протекување на било кој м�

DEN 499.20

SKU : 0777185 Се Продава Секој.Ве молиме потврдете го вашиот сопствен fitment.Бренд нови, вистински Џонсон / Evinrude /

DEN 715.92

Пакет Димензии : 2.75 L 2.75 x H x 8 W (инчи).Пакет Тежина : 1 фунти.Земја на Потекло : сад.Одговара тип : Возило се Сп

DEN 299.04

УПОТРЕБА ВО : Сите Гас, Дизел, & Етанол за Гориво Мешавини.Додаде гас тоа чисти и подмачкува инјектори за �

DEN 2877.12

Земја На Потекло : Сад.Видови на моторно масло вклучуваат конвенционалните, синтетички, дизел, биобазир�

DEN 393.36

К&W ПЛОМБИ & РЕШЕНИЈА : Од глава дихтунзи и моторот блокови на автоматско преноси и серво волан, K&W произво

DEN 371.76

Специјално формулиран за да се минимизира триење и абење, исто така, да ги задржи на нафта ладилникот во