.

.

Со попуст
Голем Duffle Торба за Мажи Жени Ying Јанг Кинески Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ Торба Салата Торба Патување Tote за Спорт Јога

Голем Duffle Торба за Мажи Жени Ying Јанг Кинески Weekender Патна Торба Водоотпорен Лесни преку Ноќ Торба Салата

DEN 887.76

Од стока
Во магацинот

Тоа е совршен избор за носење на кеси за воздух патување.Дали некогаш сте го изгубиле вашиот куфер за време на патување?Дали сакате да имаат патна торба дека може да се одржи многу работи и може да се земе директно во авионот?Всушност, многу пати, вие само сакате да се преземат некои работи се неопходни за живот и оди каде што сакате да одите.Главната преграда е погодна за чување облека, обувки, козметика, спортски, лап-топ компјутери, и др. 【Монтажни Рамо, Рака】 : Мултифункционален дизајн, торба е опремен со прилагодливи и монтажни рамо, рака и duffel кеса за да се исполнат различни патување режими. 【Мулти-цел Патна Торба】 : Ова патување tote е многу погодна за фитнес, јога сала, патување, кошарка, тенис, кампување, пливање, училиште, риболов, пешачењето.Мие, ги исклучите дамки со влажна избрише секојдневно.Овој голем капацитет патна торба може да биде совршен придружник за вашето патување и добар помошник за вас да патуваат лесно!Функција : Голем капацитет, водоотпорни и отпорни на абење, здрав чанта и рамо, рака можат да се носат доволно тежина, удобен и издржливи.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече. ☃ На монтажни и прилагодливи поместена рамо ремени се удобно и мека, задоволувајќи различни патување начини, и да ги презентираат модерни форми во секое време, насекаде.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 767.76

Екстра Големи Главната Преграда За Повеќенаменски Носатсите.Поместена Рамо Ремени.Mesh Држи Опрема Вент�

DEN 743.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Екстра Големи Главната Преграда За По

DEN 7652.64

[Мултифункционална патна багаж торба] : Тоа може да се користи како лет торба и патна чанта.Голем капацит

DEN 455.76

мали duffel кеси за мажи мали duffel кеси мали duffel кеси за жените мали duffel торба за мали деца duffel кеси за мажи с�

DEN 671.76

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

DEN 743.76

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

DEN 720.00

Постои Патент Patch Џеб Во Главниот Џеб За Чување На Важни Лични Предмети, Како Што Се Копчиња, Картички, Мо

DEN 1198.80

Големина : 45 x 26.5 x 25 cm.Најдобри Отпорност на Оштетување на Ултравиолетово Зрачење.Обезбедува Најсветлио�

DEN 527.76

Тоа е сјајна, не е лесно да ' рѓа и згаснат, многу мазна, и многу удобен за да се префрлите.Тоа е главната к�

DEN 1415.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 707.76

Ако не сме сите невештачки квалитет прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да добие нов

DEN 167.52

НАМЕНЕТИ за УПОТРЕБА : Салата, Спортски, Туристички, Носатна Багажот, Кампување, Планинарење и Повеќе!.КА

DEN 599.76

Функција : Повеќе zippered прегради Тешки лекување патентите Големи zip џебовите на предната и страни Заси�

DEN 647.04

Големината на цврсти деца во текот на ноќта торба е 18.1 L x 8.7 W x 9.1 H инчи и капацитет е 23 L.Мали duffel торба е из

DEN 286.80

Искра Цик Цак Дизајн.Duffel Кеси.Одлично за танчери, gymnasts и повеќе!.Полиестер.Мерки 12x8.5x8.5 Овие Убаво Стокме�

DEN 1199.76

Димензии : 18.5 X 8.5 X 9 Инчи (Должина X Ширина X Висина).Унисекс.Материјал : 100% Полиестер,Здрав женски Спортски