.

.

Со попуст
Масажа Алатка Скалпот Massager Електрични Вибрации Меки Силиконски Четка Рачни Коса Scrubber за Опуштање на грбот

Масажа Алатка Скалпот Massager Електрични Вибрации Меки Силиконски Четка Рачни Коса Scrubber за Опуштање на

DEN 1759.20

Од стока
Во магацинот

Редовна масажа вашиот скалп е добро да се промовира циркулацијата на крвта за секојдневна здравствена заштита со удобни и релаксирачки чувство.Description Scalp massager е да им помогне да се стимулира скалпот , зајакнување на коренот на косата и го негуваат косата шахти , помагајќи да се промовира природниот раст на косата.РЕЛАКСИРАЧКИ : скалпот massager четка со вибрации функција ќе се опуштите кога ќе се чувствувате уморни.-Материјал : ABS, TPE.Net тежина : 124g Power набавка : Сува battery Input напон : 3 VUltra лесни скалпот massager е лесно да се врши кога патувате .-Големина : 15.ПРЕНОСНИ : благодарение на својата компактна големина, можете да го користите додека гледа телевизија на троседот или лежи во hammock во вашата градина.Прирачник скалпот massager е повеќе флексибилен за да се контролира и да се сфати масажа интензитет.ВИБРАЦИИ : 26 меки силиконски масажа четка, 8000 пати/мин вибрации, им помага да се релаксираат на скалпот мускули за ублажување на заморот.ГЛАВОБОЛКА ОЛЕСНУВАЊЕ : на вибрации може да помогне да се промовира скалпот циркулацијата на крвта може да effectly ублажување на главоболка, relaxe вашиот скалп.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 335.76

Па Ние Одлучи да Дизајн Jade Чешел за да ја Споделите Вашата Глава Скалпот Ужива.Добар Подарок за Вашиот Ж

DEN 2208.00

Тоа го имитира човечки прсти да им помогне брзо намалување на болка и вкочанетост, помага да се зголеми

DEN 4648.56

МАСАЖА ХАМЛЕТ : Масажа хамлет за глава масажа, ја подобрува спиење нарушувања, главоболка и релаксирачк

DEN 263.52

2、Висококвалитетен материјал е изработен од еластичен материјал, која е еластична и Стеги се удобно...

DEN 719.76

Опремен со 2 масажа глави : .Можете лесно може да го наплатат тоа преку адаптерот за напојување или компј

DEN 1492.80

Тоа може да се користи во канцеларија, дома, бизнис патување (производот не содржи батерии).Во исто време

DEN 1867.20

Премногу зафатени за спа?Зошто да не добие massager токму во удобноста на вашиот дом?4 длабоко месење ротира

DEN 215.76

❤ 【МултиФункција Масажа Пиштол】масажа пиштол може да ви помогне да се опуштите мускулите вкочанетост

DEN 191.04

Скалпот scratcher е дизајниран да го намалите стресот, да се намали напнатоста и да се промовира циркулација

DEN 182.16

Издржливи : Оваа глава scratcher е направен од метал 1cm дијаметар се справи со е доволно тешко да се искривува

DEN 496.80

Масажа на ноктот : Според ергономски дизајн, контрола е удобно, структурата на масажа ноктот, на врвот Р