.

.

Со попуст
100 Компјутери Тетоважа Игли Set - Мешани Избрани за Еднократна употреба Тетоважа Игли и Тетоважа Совети Полнење Мешани Големина Тетоважа Игли за Полнење Тетоважа Иг?

100 Компјутери Тетоважа Игли Set - Мешани Избрани за Еднократна употреба Тетоважа Игли и Тетоважа Совети Полнење

DEN 412.56

Од стока
Во магацинот

Комбинација set - 10 видови на тетоважа игли + 10 видови на тетоважа игла млазници, 5 на секој, 100 вкупно, која може да се користи со различни делови на тетоважа уметник.Еднократна употреба - Микс 10 видови на тетоважа игли и 10 видови на тетоважа игла млазницата сетови, користете само еднаш, лесен и хигиенски.Широко применливи -Тетоважа на игли и тетоважа игла млазницата комбо комплет може да се користи со упатство пенкало, прирачник долга игла се справи, серпентина машина, електрична машина.Посебно пакување - секој е индивидуално autoclaved пакување, безбедни и хигиенски.Погоден за тетоважа уметници и тетоважа почетници.Нерѓосувачки челик - Храна одделение од нерѓосувачки челик игла, машина за сечење, рака полиран, може да се управува директно на кожата, безбедноста не е осетлива.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 862.80

100% за еднакви можности Гас Sterilized и поединечно пакувани.Вашата тетоважа машина е подготвен да оди во сек

DEN 718.80

Тетоважата игли е направен од 316 хируршки нерѓосувачки челик и медицинскиодделение пластика.Секоја тет

DEN 302.16

Прецизни игла точка : По неколку полирање операции, иглата точка е мека, има голем тапи точка и брзи и точ

DEN 791.76

Изградена од хируршки од нерѓосувачки челик и се чисти лемење за оптимална контрола и издржливост.Во со

DEN 1055.76

Додадете повеќе длабочина зад потези или да креирате POWDERY ВЕЃАТА изглед.Sterilized од Gemma.Автентични МЕИЧА пр

DEN 1922.40

Нерѓосувачки Челик Материјал е Noncorrosive и Стабилни, Што Може да Создаде Безбедна и Здрава Средина за Тето

DEN 357.36

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Овозможува тетоважа уметници да го поставите до тетоважа игли и да се префрлате игла

DEN 8750.88

Стан Тин лемење, парична казна занает, висок квалитет на челик, уредно совет аранжман висококвалитетни

DEN 214.80

Секоја игла доаѓа спакувана во херметички затворени стерилизација торбичка.Игли се sterilized користење на

DEN 335.76

Лесно да се справи со не е лесно да се оштети.Повеќе удобен и лесен за употреба и ракување.И ќе може да ра

DEN 407.76

EZ кертриџ игли компатибилен со сите стандардни кертриџ костец & машини.EZ Револуција Кертриџ има безбедн

DEN 479.76

ПАКЕТ И ГОЛЕМИНА ЕДНА кутија на 40 тетоважа игли кертриџ, вклучувајќи 1205 MGL 1207 MGL 1209 MGL 1211 MGL (секоја големи

DEN 239.76

Колку за Autdor Тим Услуга? ❤ Ние веруваме дека нашите производи се од врвен квалитет, ние можеме да понуди

DEN 335.76

★ПАКЕТ и ГОЛЕМИНА Секоја кутија на 20 Pcs.35 mm игли На кертриџ игли, исто така, има и други модели за вашиот

DEN 311.76

Тетоважата касети игли може да компатибилен со сите видови кертриџ костец и машини.Она што големини мож