.

.

Со попуст
KiGesYo 18 Листови Железо-на Букви, 2 Инчен преносот на Топлината Писма СТП Винил Железо на Букви Хартија, Лепило Писма за Облека Слоган Печатење DIY Занаети Декорација(Кл

KiGesYo 18 Листови Железо-на Букви, 2 Инчен преносот на Топлината Писма СТП Винил Железо на Букви Хартија,

DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Лесен за Користење : изберете облека што треба да се пренесе и железо нив flatly, а потоа одберете ја буквата што ја сакате да ги собереш на железо, притиснете на буквата тешко за 10-15 секунди на температура од 284-320 степени Целзиусови, се чека на писмото да се излади, отстранете ја заштитната фолија за да се заврши печатење процес.Премиум Квалитет : Направен од високо-квалитет СТП, нашите трепка букви може да се задржи нивната форма и боја по повеќе перења, не е лесно да се пробие и солза, и не се лесно да исчезнат или да се деформира, обезбедување вашиот траен употреба и чување.Бројот е доволно и големината е соодветно.Широко Апликации : Широко се користи во DIY занаети, можете да печатите овие модели на маици, чанти, капи и други ткаенини објектите што сакате да ги красат да додадете на убавината на овие објекти, или да ги испратите на вашите пријатели и семејството како радосен одмор подарок.Вклучува : ќе добиете 18sheets винил железо-на букви, секој содржи 26 букви и специјални симболи, големината на секоја од нив е за 21*28cm, и секоја буква е околу 2 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2073.60

Материјал : 90% мека полиестер, малку потенки, но мека топло и удобно, овој материјал нема да pilling.Удобност

DEN 203.76

Исто така, може да биде добар избор за подарок на вашите машки пријатели, тие ќе ви се допадне.Добар брад�

DEN 1516.80

Направени од ниска‑јаглерод 304 од не ' рѓосувачки челик, кој е анти‑зрачење и оксидација отпор и има дол

DEN 1864.80

Боја : Бела.Материјал : Иверица, акрилик.Димензии : 15.7" x 4.7" x 17.7" (W x D x H).Карактеристики на RGB светлина.Собра�

DEN 2306.16

Функција : 1.ШИРОКА ПРИМЕНА : Главно се користи за дистрибуција на електрична енергија и заштита на кола �

DEN 575.76

Добар автомобил силна услуги на клиентите, обезбедување на најдобри стандард услуги на клиентите.Интер

DEN 384.00

Нашето вино стакло не само што не е вашиот прв избор за партиите, BBQ, базен партии, пикник, кампување, семе

DEN 1731.36

Машки x женски конекција е или 1 / 4" или 1 / 2" NPT (Национални Цевка Нишка) стапка.Работниот притисок е максим�

DEN 1886.88

ADXL355 3 оска акцелеметарски сензор модул со дигитален излез индустриски ниска потрошувачка на енергија.1

DEN 239.76

Количина 100ml (3.38 оз), Сад Тип Висок Квалитет Килибар Стаклено Шише со Спреј & Стакло Dropper.Gangajal Светиот Ganga �

DEN 287.76

Тежина : 120g; Име на Производ : Мило Топката Имајќи.Главен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 2 x Ритам Топк�

DEN 234.96

Направени на квалитетот титаниум алуминиумски материјал, со голема сила, издржливи, со висок квалитет, �

DEN 215.76

Оваа фитинг има бодликава завршува да се создаде цврста печат на цревото кога се користи со црево стега�

DEN 578.40

Ние ќе се обидеме потрудиме да го испратите вашиот пакет штом ќе можеме, и обично пакет ќе биде пристигн�

DEN 3408.00

Се користи како оди / немаоди gage со поставување на горните и долните граници.Рамност на наковалната : 59µin

DEN 1296.00

Квалитетот на производот е добар.Производ тежина : 0.06 kg (0.13 lb.).ние ќе се тестира на производот Пред прево�