.

.

Со попуст
Vestil PLC-5 Челик Pail Капак за Затворање Алатка, 11-1/4 Дијаметар

Vestil PLC-5 Челик Pail Капак за Затворање Алатка, 11-1/4 Дијаметар

DEN 960.00

Од стока
Во магацинот

Капак за затворање алатка за употреба со Vestil не-ОН челик јазичиња 5-gal.pail капаци.Прирачник crimping акција на 16 гкл на едно време.Crimps на 11-1/4" дијаметар.Мерки 26" x 14" во целина.Прифатливи Тапан стил : 5-галон челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 263.76

Компатибилен – Одговара IPDUO80 100% Храна Одделение Силиконски – Направени од највисок квалитет трајни Хр�

DEN 718.80

5 многу сет (еден 2 инчи и една 3 / 4 инчи) заедно во собата, На 2" приклучоци се Цинк Позлатен Buna Заптивка Мо...

DEN 166.80

Лесно кора капак не бара никакви tools да се отстрани.Може да се користи со 3.5, 5, 6 или 7 литри кофи и кофи.Сов�

DEN 383.76

ВРЕДНОСТА ПАК НА 48 : Примате 4 десетина силикони печат прстени, цел живот за снабдување.ШИРОК УСТАТА ГОЛЕ

DEN 910.80

Совршен за 55 литри тапани.Затворена шефот за безбедност.Силна конструкција за надворешна употреба.Лесн

DEN 671.76

Широко се користи : компатибилен со мејсон тегли за конзервирање, нашите конзервирање капаци може да се

DEN 590.40

На прстени и да екрани посебна лесно и брзо чистење и Тоа може да биде варено и sterilized по секоја употреба �

DEN 287.76

1Куп (4" Дијаметар) за 7202КОМПЈУТЕР 2Pack Сина.Се вклопува Pyrex контејнери само (не се компатибилни со Сидро Hocki

DEN 184.56

ПАКЕТ : Вклучува 4 Пакети Bung Капи за да се задоволат вашата потреба.НЕ УДАРНА ДУПКА : Вие не ќе мора да се у