.

DEN 2522.64 -

* Можат да се применат на било декоративни уредување на сајт ефикасно да се подобри начинот на живеење...

DEN 311.76 -

➤ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направени од високо квалитетна керамика.Ashtray со капаци и на дното antiskid дизајн ➤КРЕАТИ

DEN 520.80 -

Дали ви се допаѓа модерна, традиционалните или класични стилови, нашите стакло ashtray не е само украс за ва

DEN 1824.00 -

Уникатен Дизајн : Керамички капак може ефикасно да се спречи распространувањето од чад,заштита на здрав

DEN 933.60 -

Човекот ретро ashtray.Елегантна и елегантен, најдобар избор за роденден пријатели.Смола ashtray, ретро личност

DEN 622.00 839.76-26 %

[ИМА КАПАК] Windproof, не дува чадот од пепел или задник.Намалената емисија на непријатна миризба.Кога се опф�

DEN 902.40 -

Карактеристики : 1.На ashtray е погодна за внатрешна и надворешна места, и може да се користи за партиите, кан

DEN 287.76 -

Добредојдовте на нашиот YUANFLQ продавница : Ние имаме богато искуство во домаќинството, и постојат многу в

DEN 7628.16 -

Едноставен и елегантен ashtray погодни за вашата домашна декорација。.Уметност дизајн не е ограничена на о�

DEN 1831.20 -

Применливи подарокдавање врски : јуниори, двојки, двојки, колеги, пријатели, постари лица, деца, соучени�

DEN 657.60 -

Направен од висок квалитет смола материјали, еколошки и удобно да се допре, не е лесно да се пробие и тра�

DEN 1783.20 -

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

DEN 311.28 -

Може да се примени на било кое место на декоративни пејсаж, ефективно подобрување на стилот на живот.Одб

DEN 1068.00 -

функција : На ashtray не само што може да се спречи soot од летање, но исто така може да спречи отпушоци од цига�

DEN 1332.00 -

Висококвалитетен материјал : керамички материјал,водоотпорен и издржливи,нема рѓа,отпорност на корози�

DEN 1243.20 -

База се состои од смола и е стабилна доволно да се работи добро, дури и на отворено, особено за градини и �

DEN 1293.60 -

Погоден за кафулиња, барови, книжарници, ресторани, домови, итн.Тоа може да ги красат вашата соба станува

DEN 642.48 -

МОДЕРЕН ДИЗАЈН голем тркалезна силуета е совршен ashtray за било собирање простор.Прекрасната бела боја г�

DEN 791.76 -

Средни 4.5 инчи, широк од 3.5 инчи Висок.Заштитете го вашиот мебел од цигара пепел со овој исклучителен кер�

DEN 791.76 -

Средни 4.5 инчи, широк од 3.5 инчи.Заштитете го вашиот мебел од цигара пепел со овој исклучителен керамички

DEN 791.76 -

Средни Мерење : 4.5 инчи, широк од 3.5 инчи висок.Заштитете го вашиот мебел од цигара пепел со овој исклучит�

DEN 2083.20 -

Средни 4.5 инчи, широк од 3.5 инчи Висок.Заштитете го вашиот мебел од цигара пепел со овој исклучителен кер�

DEN 791.76 -

Средни Мерење : 4.5 во W за 3,5 во Х Увезуваат од Мароко.Ова е автентична, рачно изработени Марокански Ashtray.Еф

DEN 791.76 -

Средни 4.5 инчи, широк од 3.5 инчи Висок.Заштитете го вашиот мебел од цигара пепел со овој исклучителен кер�

DEN 791.76 -

ОТВОРЕНО ASHTRAY ПОНДЕРИРАНА, Оваа цигара ashtray е целосно изградена на тешкидолжност челик материјал.Голем 6

DEN 791.76 -

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 789.60 -

Средни Мерење : 4.5 во W x 3.5 во Х Увезуваат од Мароко.Ова е автентична, рачно изработени Марокански Ashtray.Ефи�

DEN 791.76 -

Средна големина : 4.5 во W x 3.5 во H Ефикасни во намалување на мирисот на чад без неред, кој доаѓа после.Горни�

DEN 791.76 -

Средни Мерење : 4.5 во W x 3.5 во Х Увезуваат од Мароко.Ова е автентична, рачно изработени Марокански Ashtray.Ефи�

DEN 791.76 -

Средни 4.5 инчи, широк од 3.5 инчи Висок.Заштитете го вашиот мебел од цигара пепел со овој исклучителен кер�

DEN 455.76 -

Голема за секојдневна употреба, хотели и ресторани, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, отворено з�

DEN 238.80 -

Чисто Стакло.Тешки 4"X3" Инчи.Сопствени Направени да Нарачате.Сомот Дното.Ќе се купуваат чаша плоштадот ash

DEN 617.76 -

《Ashtray материјал》 : ковано железо ashtray со еднотело калапи дизајн, со тешки чувствуваат, антипад и издржли

DEN 238.80 -

Чисто Стакло.Тешки 4"X3" Инчи.Сопствени Направени да Нарачате.Сомот Дното.Ќе се купуваат чаша плоштадот ash