.

.

Со попуст
JUSTPENGHUI mesuring Лента Влакна Мерење Лента 10/15/20/30m рачен Диск Флексибилни Владетел завршат Мерка (Боја : 30M)

JUSTPENGHUI mesuring Лента Влакна Мерење Лента 10/15/20/30m рачен Диск Флексибилни Владетел завршат Мерка (Боја

DEN 775.20

Од стока
Во магацинот

Лесно-правец на тапан, совршен за сите ваши долго мерење на потребите.ABS случај обезбедува максимална заштита од капки или злоупотреба.Рачен диск го прави неверојатно лесно да се повлече вашата лента нагоре по употребата уредно па тоа никогаш не е кавга да се измери.Тоа е, исто така, водоотпорна и е непроменета со топли услови за максимална издржливост и долг животен век на употреба.Влакна Мерење Лента само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!.Спецификација : Материјал : ABSTypes 10 M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ 30 MColor Yellow Quantity 1 Pc Note 1 Please овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење pls бидете сигурни дека за да не го предвид пред да bid2 Due на разликата меѓу различни следи слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот се Заблагодарам you Package includes1 x Влакна Мерење Лента.

Детални спецификации

Material:
ABS
Types 10M 15M 20M 30M :
Color Yellow :
Quantity 1 Pc :
Note 1Please allow 01cm error due to manual measurement pls make sure you for not mind before you bid :
2Due to the difference between different monitors the picture may not reflect the actual color of the item Thank you :
Package includes :
1 x Fiber Measuring Tape :
Додатоци на производи
DEN 167.76

★【Совршен натпревар】2 пакети на 120инчен / 300cm мека мерење лента ★【Преносни】Овие мека лента мерки се м�

DEN 803.04

Производителот гаранција може да не се применува.Мерната лента не се криви и да лежи рамно.Боја : бела ла

DEN 2373.12

Лента правило со првите 6 стапки засилен со Blade Armor слој за максимална издржливост.На Стенли 25 Нога Fat Max Л�

DEN 529.44

Long Arm Центрирање Лента одлага сигурно во текот на целиот работа област оставајќи рацете да ви бидат слоб

DEN 959.76

Кој е издржлив, времетоотпорни поликарбонат пластична конструкција, овој дигитален лента мерка е само �

DEN 143.76

Опис на производот 2 парчиња Мека Лента Мерка Двојна Скала тело за шиење Флексибилни Владетел за Губење

DEN 1043.76

Постојат сантиметар скали на грбот, и владетелот е точно печатени во инчи и сантиметри, така што може да

DEN 1848.00

★ ABS, антикапка материјал, антипропадна и shockproof.Компактен дизајн и ергономски двематеријал за домување

DEN 2074.80

Преносен и компактен, лесен за носење околу, и може да се мери во било кое време, било каде.Ве молиме не ми

DEN 2220.00

Планетарна gearing за супербрз наназад и без одземени повеќе брзини.Мерката и кралскиот децимална скала на

DEN 376.80

Добра алатка за шиење : може да ви даде точни мерења, погоден за seamstress, еден crafter, а quilter или кој само треба

DEN 88.80

Точка Име : Мерка Лента Материјал : ABS + Челик Карактеристики : Практичен, Стигнале, Подвижен, Издржлив Дол

DEN 1005.60

2 скали, инчи и метрички.Тоа се прави на јаглероден челик, е рѓадоказ и duarable.Тоа може да се намали на било �

DEN 1764.00

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Лесен �

DEN 350.16

*Висок квалитет на завртки се фиксни, поцврсти, поотпорни на паѓање и имаат долг животен век 【Трајни】 Т�

DEN 229.44

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во Кина.Тип на производ : �

DEN 921.12

Лесно да се читаат и користат : Црна ознаки на лента е голема и доволно јасни за да ја прочитате, касетата

DEN 246.24

Лесно да се Работи : Се стигнале дизајн, лесно да се работи, и лента мерки може да се повече со притискање

DEN 871.20

1.ABS хромобложено школка Хром позлата процес метал текстура е цврста и сјајна 2.Јасно, јаглероден челик б�

DEN 311.76

Ергономски дизајниран хром случај.Лизгајте го заклучите.Најлон обложени ножот.Висока видливост.Да изл�

DEN 1398.00

Складирање температура : 10~60colour : red Material : ABSPackage Содржина : 1 x Дигитален Мерка tape Only над пакет содржина, др�

DEN 536.88

Производителот гаранција може да не се применува.Chrome Е Оближена Со Лесни Висока Јачина Случај.Сечилото

DEN 1305.60

Строга контрола на квалитетот : Сите делови подлежат на строга контрола на квалитетот, а не само пред пр�

DEN 2849.52

Широк нож за додаде standout.Висока Видливост на ножот.Грб печатење на сечилото.Ергономски компактен случа�

DEN 354.72

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 3 поставување на 12 / 8 / 6 инчен Goniometer, Тејлор Чекан, & Лента Мерка.КАРАКТЕРИСТИКА НА GONIOMETE