.

.

Со попуст
Генерички 2 Парчиња Шетач Тркало Покрива Pram Тркало Покрива Класичен Dustproof Заштитник Покрие Дете Шетач Тркала Заштита за Pushchair Бебешка - Сина L

Генерички 2 Парчиња Шетач Тркало Покрива Pram Тркало Покрива Класичен Dustproof Заштитник Покрие Дете Шетач

DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

- Материјал : Овие тркала заштита опфаќа се направени од полиестер, dustproof и издржливи.84 инчен, М големина одговара на тркала со дијаметар од 16-18cm / 6. 3 size да се избере, L големина одговара на тркала со дијаметар од 19-25cm / 7. - Лесен за инсталирање,погодно да се стави на и полетување.08 инчен, S големина одговара на тркала со дијаметар на 12-15cm / 4. - 2 парчиња/set тркала заштита опфаќа погоден за видови на шетач тркала, dustproof капак. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 2 Pieces Stroller Тркала Cover Note : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1428.00

Голема големина шетач ракавици е доволно голема(околу 46*25cm / 18*9.Универзална одговара на повеќето еден han

DEN 299.76

75 во Тежина : Околу.Опис : Нашите бебе шетач дожд покрие усвојува премиум ПВЦ, екопријателски и нетоксиче

DEN 1365.60

Избрани висок квалитет на Оксфорд ткаенина материјал, издржлив и носат‑отпорни, не е лесно да се оштети

DEN 479.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 244.56

Лесно да се чисти со бришење со мека крпа.Архивиран затворање дизајн, тоа е лесно да се покријат handlebar и п

DEN 525.60

Универзална големина, и таму е еластична бендови кои може да се прилагоди, дождот корица вклопува повеќ

DEN 1826.40

Тоа допира мазна и удобно, нуди добра рака чувство.Лесно да се чисти со бришење со мека крпа.СТП кожа мат

DEN 216.24

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 599.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 518.40

Добар градот изберете количка шетач.■За големина на : Пред купување на шетач, ве молиме погледнете го бе

DEN 1386.72

направен од лесен, UV филтер мрежа материјал.го заштитува вашето бебе од сончеви daze, грешки & зраци.засолн

DEN 383.76

Кога не е во употреба, водоотпорна поклопецот лесно може да се здипли и чуваат.Нека вашето бебе ужива уд

DEN 266.16

Црна е, многу убави, тоа може да се прилагодат на било шетач, и тоа не е лесно да се валкани Црна е, многу у

DEN 4319.76

Производот се мери со рака и ќе има некои грешки.■За боја разлика : Овој производ е донесена во вид, но, п

DEN 263.76

Голем Прозорец : Со видитепреку големи прозорец тоа е одлична за бебе подигнете во и надвор од шетач, а и

DEN 719.76

Земја на потекло е Кина.На Packge димензија на производот е 7"L x2"W x6"Ж Со и wi.Обезбедува екстра сонцето сенка.J

DEN 215.76

✨✨ ткаеше за еднократна употреба лицето маска за еднократна употреба лицето маска печатени флорални з