.

.

Со попуст
X-DREE 3pcs Должина 90mm Пластична Рачка Жица Соголување Клешти Кабел Машина Рака Алатка(3pcs 90 mm де longitud манго де plástico pelacables alicates Кабел cortador herramienta mano de

X-DREE 3pcs Должина 90mm Пластична Рачка Жица Соголување Клешти Кабел Машина Рака Алатка(3pcs 90 mm де longitud

DEN 261.12

Од стока
Во магацинот

Име на производ : Жица Соголување Машина; Пакет Содржина : 3pcs x Жица Соголување Машина.Главната Боја : Жолта,Црна.Материјал : Метал,Пластика.Тежина : 27g(Peso : 27g.Вкупна Големина : 90 x 30 x 5mm/3.5" x 1.2 x 0.2"(L*W*H)(Tamaño вкупно : 90 х 30 х 5 mm / 3.5' 'x 1.2 x 0.2' '(L * W * H). 3pcs Должина 90mm Пластична Рачка Жица Соголување Клешти Кабел Машина Рака Tool This е пренослив Жица Соголување Машина да се одземе на поклопецот на жица.Само намали на грб со страна flute и да подготви исклучување со врвот flute.Опис на Spanish3pcs 90 mm де longitud манго де plástico pelacables alicates Кабел cortador herramienta де mano Nombre del producto : Cortador де pelado де кабли; Contenido del paquete : 3pcs x Cortador де pelado де cables Color директорот : Amarillo, Negro Material : Метал, Plástico Peso : 27g Tamaño вкупно : 90 х 30 х 5 mm / 3.5' 'x 1.2 x 0.2' '(L * W * H).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 444.48

Двојно ножеви, coax кабел stripper.Целосно Прилагодливи & Заменливи Ножеви.Ги отстранува 4, 6, 8 и 12mm Изолација (п

DEN 602.16

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 238.80

●ПОДОБРУВАЊЕ на РАБОТАТА ЕФЕКТ : На жица извртување на алатката може да пресврт и мрачно жица истовреме

DEN 623.76

【Пакет се Вклучени】 1 x Коаксијален Кабел Crimper, 1 x Коаксијален Кабел Stripper, 20 x F Компресија Конектори, 1 x Кр

DEN 847.20

Комплет 46602 содржи модел PA7602 Фиксна Компресија алатка за пократок "F" стил на конектори (вклучени).вртеже�

DEN 436.56

За низок напон мека бакар и електрична жица само.Се сече жица со еден крај; лента жица со другиот крај; Ко

DEN 143.76

2 Парчиња жица извртување алатки жица stripper и twister брз полнач извртување алатки за одземање на извртување

DEN 719.28

Оваа алатка може да се користи како жица stripper или жица машина, борбата против фалсификување може да се з�

DEN 1963.20

Crimping клешти за crimping 1220 AWG изолирани и uninsulated жици.Ова е 4во1 кабел за поправка алатка со професионален диз�

DEN 551.76

Вграденво остар и дебели кабел машина, се сече коаксијален кабел лесно, и удобен latch дизајн, да заштедат �

DEN 599.76

Одлична customizability за чиста жица одземање од 2410 AWG.Изградена на трајни никел и хром челик.Вртливата knob микр

DEN 1538.40

Вкупниот топлински третман : Висок квалитет 65 манган челик фалсификување, вкупните топлински третман, п

DEN 227.76

Високо Квалитетен Материјал Телото на plier е изработена од јаглероден челик и топлина третираат за згол�

DEN 257.76

Намалување бакар и алуминиум жица.Лента 820 AWG Цврста жица, 1022 AWG Заробени жица.Crimp 1022 AWG изолирани или неиз�

DEN 1165.44

Автоматски прилагодете себе соодветен дијаметар for crimping терминали.Ленти внатрешниот и надворешниот sheat

DEN 150.00

Име на производ (durableâ€'inâ€'употреба) : Жица Stripper Машина;Материјал : (најновата технологија) Пластика, Ме�

DEN 2114.40

Модел : MWS25 Поле на примена : Φ1.5ммΦ25mm пресек со дијаметар на жица.Функција : обработка на сите видови на о�

DEN 3840.96

Жица Stripper дршката дел користи не се лизга дизајн, и донесува ротари‑намалување на соголување метод, кој

DEN 1382.40

Погоден за crimping ракав тип терминали, pin терминали, цевка терминали, голи цевка терминали.Кога crimping, на гр�

DEN 407.76

Намалувања 1020 AWG жица.Stripper и машина.Кога сечење жица, секогаш се намали на правото агли.Масло клешти повр

DEN 1300.56

Сечилото е направен од легиран челик, кои ефикасно ја подобрува сечење на ефикасност.Сечилото е направе