.

.

Со попуст
Лебдечки Полица Удар Слободни Агол Рамка со Вшмукување Чаша Ковано Железо Бања Полица Туш Caddy Складирање Рек WC Додатоци Шампон Носителот Крпа Носител (Боја : 2 ПАРЧИ

Лебдечки Полица Удар Слободни Агол Рамка со Вшмукување Чаша Ковано Железо Бања Полица Туш Caddy Складирање

DEN 1720.80

Од стока
Во магацинот

Направен од железо, добра товарот.Не вежба, удар-бесплатно, ѕид монтирани, traceless самолепливи ѕид полица.Мултифункционален.Бања организатор, кујна организатор, леќата држачот за шишиња, тоалет полица, туш складирање багажник, вшмукување крпа полица.Модел D2822. Име : Бања Агол Метал Полица.Полиците организаторот може да се одржи toiletries, шампон, лосиони, клима уред и етерично масло во бањата.Ѕидот Монтирани Бања Туш Складирање Рек Триаголник Агол Вшмукување Полица Caddy Организатор Шампон Носителот Не Вежба Кујна Storage Name : Бања Агол Метал Shelf Material : Iron Feature : 1. Направен од железо, добра товарот.2. Не вежба, удар-бесплатно, ѕид монтирани, traceless самолепливи ѕид полица.3. Мултифункционален.Бања организатор, кујна организатор, леќата држачот за шишиња, тоалет полица, туш складирање багажник, вшмукување крпа полица..Модел D2822 Size 26*26*5.5 CMThe shlef организатор исто така е совршен за да додадете екстра вертикална простор да спална соба, кујна, home office, мал стан, колеџ ученичкиот дом, кафе бар итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2222.40

Направен од материјал, силен, издржлив и не се лизга.На дното дренажа дупка дизајн, суво и не се акумулир

DEN 1305.60

Стаклена полица со кошница Големина : 220*220*90mm Полица Тип : Стакло бања полица Монтажа Тип : Ѕид Соба Тип : К

DEN 525.12

Шупливи мозоци лента дизајн, чувајте ги на чиста и сува, лесен за чистење Радијална агол дизајн за да се

DEN 695.76

БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Уникатен Traceless транспарентен лепило дизајн, без дупчење и оштетување на ѕидот.Голема

DEN 676.56

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : стилски дизајн на туш caddy полица е погодна за различни декорација стилови ЦВРСТИ и ИЗДР

DEN 6844.08

✋ Карактеристики : ✅ 100% нов висок квалитет.✅ Користете полици за чување на шампони, производи за чистењ

DEN 10826.16

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 407.76

Сунѓерот заштита 5mm сунѓерот поддршка.Допрете Чувствителни Високо квалитетен материјал го прави лесен

DEN 2316.00

Пакет Се Вклучени : 1 полица [Отстранлив] : Пренослив дизајн, лесно да се чисти и повеќе санитарни [Просто

DEN 311.76

Направени од издржлив бела ПВЦ решетката ткаенина,убави и брзи суво! 9 Џебови виси туш caddy за сите вашиот

DEN 719.76

Стоп за деца од користење на вашиот шампон за меурчиња.Повеќе дизајнерски детали : .Чувајте ги децата на

DEN 2282.40

Боја : Сива.Стил : Holefree Агол Решетката.Материјал : ABS Пластика.Големина : 14*9*20cm.Обновливи Пластични Бања По

DEN 2908.80

Бања ѕид кабинет е идеален за бања, спална соба, дневна соба или кујна Ѕид полица Туш организатор Бања по

DEN 623.76

Агол Туш Caddy : аголот полица со хардвер монтажа, можете да почнете со инсталацијата откако ќе го примите

DEN 1572.00

✽ Да зачувате простор : Ставете шампон, сапун и други бања производи на овој туш стаклена полица ✽ Анти '