.

.

Со попуст
Цвет Тенџере Силиконски Калап Долга Коса Божица Растенија Епоксидна Смола Калапи Дома Decors Смола Комплет Алатка за Правење за DIY Занаети

Цвет Тенџере Силиконски Калап Долга Коса Божица Растенија Епоксидна Смола Калапи Дома Decors Смола Комплет

DEN 779.04

Од стока
Во магацинот

Тоа е идеален избор за почетници да се DIY.Додека ужива во забавата на одлуки, тоа исто така може да се подобри рацете на способноста на вас и вашите деца.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Долга коса божица вкусен растенија тенџере силиконски калап, DIY рачно изработени епоксидна смола мувла.72 инчен Готовиот Производ Големина : Прибл.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Тоа е, исто така, совршен подарок за Божиќ, за Нова Година, за роденден итн.Совршено се совпаѓа со смола, можете да додадете некој монистра, сјајот, бои, сушени цветови или други креативни додатоци за да го прилагодите вашиот создавање, што го прави повеќе насочуваат и персонализирана.Тоа е, исто така, совршен подарок за Божиќ, за Нова Година, за роденден итн.Погоден за правење на сапуни, свеќа носители, вкусен цвет садови, конкретни басени, пен носителот и други десктоп занаети за да додадете некоја светла точка на вашето биро.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 360.00

Одличен Подарок и МултиЦел : Овие силиконска смола калапи се компатибилни со повеќето кастинг материја

DEN 1984.80

Fast Cast е две компонента уретан кастинг смола, која се врти бела еднаш во собата.Лесен за употреба, 1 : 1 Разм

DEN 383.76

Премиум Силиконски Материјал : Овој голем фах мувла е направен од силикон со shinny површина, готови произв

DEN 207.84

Нестап, лесно да се одделат, температурата отпорни, лесен за чистење, екопријателски, низок јаглерод, мо

DEN 1036.80

Се постигне професионален квалитет резултати кога ќе ги активирате со вода и се аплицираат на дебели, к

DEN 362.40

Материјал : Направена со трајни силикони, чисти и транспарентни, високо флексибилни, перат, мазна, мека,

DEN 1079.76

Секоја работа потребни да се направи прекрасен изглед на накит.Вие само треба да се мијат калапи со чист

DEN 335.76

♥ Флексибилни, трајни и обновливи, лесно е да се добие на мувла надвор.21 инчен x2.Ви благодариме за вашата

DEN 2711.76

Смола и hardener меша во 1 : 1 односот мора да се мери со јачина наместо телесната тежина ♥【100% Среќен & ДОДАТО

DEN 2294.40

Лесен за Употреба INKLAB смола боја боја за полнење е лесен за почетници и искусни да уживате.Тие може да с

DEN 346.56

Тоа е многу погодна за декорација на вашата дневна соба, кафе на маса и трпезариска маса, создавање на оп

DEN 2167.20

Подготви потребните materials2 Капка лепак на силиконски pad3.Функција : 1.Внатрешноста на мувла е и може да ви

DEN 2028.00

Уживајте во DIY : Широко се користи, совршен DIY кастинг мувла, може да се користи како чаша, десктоп декорац

DEN 215.76

Оваа мувла е совршен за изработка на декоративни смола занаети како на пример, coasters, пијалаци coasters, сад д

DEN 407.76

Ќе го цениме квалитетот и конзистентноста на нашиот производ.ЛАК ДЛАБОКО се ПРЕЛИВА СМОЛА КОМПЛЕТ 2 : 1 М

DEN 335.76

Реални сцени "печатени со себе" мали пластични фигури околу 1 / 2 инчи 1 инч.За епоксидна смола embeding; ув смо

DEN 287.76

Широк Апликации.Секој калап со јазичето за да додадете течност полека и рамномерно.Секој калап со јазич

DEN 240.72

Материјал : Направена со трајни силикони, чисти и транспарентни, високо флексибилни, перат, мазна, мека,

DEN 261.36

Широко се користи, совршен DIY кастинг мувла, може да се користи како чаша, десктоп декорација, ѕид декора

DEN 2344.80

Име : Ѕидмонтирани Огледало Мувла.Материјал : Мувла : Силикони;Огледало : Акрил.Производ големина : за 29*29*

DEN 191.76

Има мазна ентериери, па готовиот производ е лесно да ги тргнеме од мувла.Како Да се demold : Се користат нек

DEN 1531.20

11in Color : Како на сликата shown Quantity : 1 Set Note:ве Молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење ✮ Специ

DEN 263.76

Епоксидна Смола Уметност е што нашите резервни живот повеќе креативни, Тоа е таква разноврсна опција ко

DEN 143.76

Висок Квалитет : подобрена верзија со висок квалитет со силиконска.идеален за обетки, ѓердани, keychain и др