.

DEN 1216.80 -

4 инчен Bluetooth верзија; BLE4 Време / часовникот на екранот, чекор по чекор, калории, растојание, спиење, фото,

DEN 460.80 -

На бразлетна е направена од дијаманти во облик на решетки текстура.На пет бои се опционални и може да би�

DEN 179.76 -

IP67 Водоотпорен : можете да го носат на дожд, миење раце, но не го стави во топла вода и не се погодни за пли

DEN 927.12 -

Децата smart watch е опремен со повеќе функции, како што се игри, музика,камера,лично видео,аларм,pedometer,калкул�

DEN 948.00 -

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 959.76 -

Ова е стигнале хривнија wristband дека цврсто се вклопува без тензија.Во секојдневниот живот, види се персон

DEN 1391.76 -

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 957.60 -

0 Боја : како shown The пакетот вклучува : 1 *smart бразлетна 1 *полнење cable Note : Ние нудиме јасни слики и да ги презе

DEN 2299.20 -

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 1406.40 -

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwat

DEN 7196.64 -

➤ Мулти Спорт Режими ➤ Трчање, Одење, Качување, Пешачење, Возење, Скокнеш, Пингпонг, Кошарка, Бадминтон и

DEN 256.80 -

Во реално време чекор пребројување на гласовите и точни снимањето на вежбање чекори.Паметни часовници,

DEN 959.76 -

По овој производ е поврзан со мобилен телефон, можете да кликнете на АПЛИКАЦИЈАТА да се испрати на коишт

DEN 945.60 -

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 420.00 -

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 1392.00 -

08инчен HD и легури да ви донесе подобар визуелен искуство и да се создаде стилски изглед.Избегнувајте ко�

DEN 863.76 -

Едноставен, но мошне дизајн, им даде на корисниците пријатно чувство.Тоа е многу погодна за вашиот види.S

DEN 863.76 -

Едноставен, но мошне дизајн, им даде на корисниците пријатно чувство.Тоа е многу погодна за вашиот види.S

DEN 623.76 -

Smart watch за i Phone и Samsung Телефони Компатибилен со повеќето i OS 8.Ве молиме бидете сигурни Известувања за Ador Hea

DEN 479.76 -

Worldtime функции (летното сметање на времето прекинувач автоматски) 13 Копчето на ѕвонење on или off 15...

DEN 405.60 -

4 : Слободна комуникација, слободно движење, независни картичка вметнување, исто како и мобилен телефон,

DEN 493.44 -

добар избор како подарок за роденден, свадба, Божиќ ден или други прилики.Мекоста е умерен, ова watchband е мн

DEN 959.76 -

Мек и флексибилен материјал обезбедува непречено удобно се чувствуваат и dualpin и навивам затворање обез�

DEN 578.16 -

Поддршка на сопствени види лица да одговара на вашето расположение, стил или интерес, и да се добијат не�

DEN 594.00 -

, се вежба статусот во секое време, насекаде.Лесен дизајн : 25g ултрасветлина, висока дефиниција на цел екр

DEN 237.60 -

44 инчен; HD IPS обоени screen Resolution:128*128 Camera:80,000 pixels Battery:400m Ah литиум полимер battery Internal меморија:32 MBCover матер�

DEN 565.44 -

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

DEN 2856.00 -

Прилагодливи 22mm вистинска кожа за на рака се вклопува до 8инчен врвка за околу обемот; лесни метални 43mm к

DEN 1295.76 -

Тој се грижи за вашето здравје и ви помага да живее здрав живот.0 полнење метод : Магнетни Полнење Кабел в

DEN 1571.76 -

ПРОЦЕСОРОТ SF 6739 има побрзи перформанси, обезбедување на сеопфатна поддршка за различни интелигентни ап

DEN 887.76 -

Независната SIM картичка ја поддржува 3 G мрежа 【функција】 : Оперативен систем Андроид 5.Богата примена п

DEN 4776.00 -

Ограничено Издание 24 K Злато Позлатен Издание.Sapphire Екран.Семоќен Обичај 24 K Злато Позлатен 44mm i Watch Серија

DEN 239.76 -

0 (погоре), IOS8.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Компатибилни системи : Андроид

DEN 239.76 -

96 инчи Bluetooth : Bluetooth 4.0 Капацитет : 80m Ah Полнење метод : USB Водоотпорен оценка : IP67 време на Полнење : за 2 H �