.

.

Со попуст
JUSTSHENGKUANG Црна Виткање Багаж Количка Светлина Алуминиум Расклопна Преносни Пати До Dolly Рака Камион за Патување се Движат и Користење Кревање Додатоци (Боја : Б)

JUSTSHENGKUANG Црна Виткање Багаж Количка Светлина Алуминиум Расклопна Преносни Пати До Dolly Рака Камион за

DEN 2132.64

Од стока
Во магацинот

Лесно да се соберат, лесен и брзо да го инсталирате, со користење на високо-квалитетни материјали за издржливост.Издржливи и солиден тркала во Извонредна.Здрав и Лесен.Количка за помалку простор за складирање.Прилагодливи двојно рака подлога багаж и го спречува пренесувањето.Оваа продавница е воглавно се ангажирани во кревање и подигнување на делови, кои се сигурни во квалитетот и се вашиот најдобар избор.Функција : Две нивоа телескопски стап за слободни да ја контролираат length Wear-отпор на тркала без било какви потешкотии за нечујно шопинг или патување experience Flat Виткање дизајн за лесна за складирање во багажникот на вашиот автомобил и носивост до 77 lbs Item Тип : Виткање Багаж Cart Material : Легура Al & ABS Plastic Type Optional A Две Тркала Б Четири Тркала Боја Black Folded Големина 9 x 17 inch L x HOpened 1 Датотека Висина 195 inch Opened 2 Датотека Висина : 37.91 inch Nose Плоча Големина : 14 x 14 инчи (L x W) Max.Капацитет : 77lbs Weight : 1.5 kg/3.3 lbs Design : Укината, Lightweight Usage : Багаж, Тешки Goods Opportunity : Дом, Канцеларија, Travel Package Content1 x Рака Truck2 x Bungee Cords1 x Преносни складирање торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 998.40

Оваа тркала количка е погодна за шопинг, за бизнис патувања, ракување со товар, багаж се движат, отворено

DEN 1103.76

Tekk Perry Виткање рака камион со компактен преносни големина, голем капацитет(220lbs), совршен за супермаркет �

DEN 1190.40

3*11inch / 106*39* 28cm Folding големина : 25.Носатотпорни, СТП тркала(Кол.Нема собрание потребно.Совршен за употреба д�

DEN 4937.28

Стрес отпорни рамки со максимална шок апсорпција и издржливост за 500 кг.капацитет.Ергономски дизајн го �

DEN 4986.00

Цена За : Секоја Вклучува : Дрво База На Рициново Кол : 3" Рициново Материјал : Полиуретан Предмет : Постоја

DEN 950.40

1 Материјал : Алуминиум легура + Пластични + TPR гумени тркала; 3 брзина на парапет прилагодување...

DEN 1948.80

● Карактеристики : Премиум Квалитет и Голем Капацитет Виткање рака камион изградена од цврст алуминиу�

DEN 719.76

Дурам Производство 33 X24 ДУРАМ MFG; МОБИЛНИ ЧЕЛИК PAN & ЛЕНТА РЕК ТУП246995 9 ФАХ КАПАЦИТЕТ 11 / 4" X 1 / 8" АГОЛ ЖЕЛЕЗО �

DEN 1677.60

➤[Свитлива и преносни] Виткање големина : 38 * 5 * 63cm (15.5*28cm● Производот тежина : 3.Откако работата е завршен�

DEN 2907.36

[ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Овој количката е направена од Алуминиум + TPR + железо заграда, со силна нос�

DEN 1524.00

Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт�

DEN 1919.76

Димензии : 10".Центар Дупка Со Дијаметар : 5 / 8".Материјал : Алуминиум rim.Harware не се вклучени.Количина : 2 Пневм

DEN 6183.60

Кутија : 1*Количка за шопинг количка.Се користи за чување на прехрамбените производи, документи, книги, к�

DEN 1999.20

За да се обезбеди стабилност, ве молиме место стоки во средината на камион база и умот вашата брзина за в

DEN 1209.60

Лесен Дизајн : На Прилагодливи Качување Скалило Количка не Треба Инсталација,ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ,Со Лесен �

DEN 2159.28

Заврши со двоен отстранлив 1" кол.тубуларна челик притисни справува со крстпротези за да им помогне го з�

DEN 1884.00

?Производот е статичен капацитет на 50kg / 110lb и динамичен капацитет на 35kg / 77lb, која е погодна за секојдневн

DEN 780.00

Проширена големина : 37x29x116cm, Виткање големина : 37x13x86cm.Ќе усвои имајќи гумени тркала, носат resistants, погодна

DEN 1440.00

★Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 13cm отстапување.параметар : Име :

DEN 1679.76

【Алуминиум Легура Засилен Заградата】 Сите алуминиумски легури дизајн, секое место е креативен искуст�

DEN 1942.08

Лесни целосна виткање мали повлече количка : дебела железна прачка, молчи тркала, цврсти и издржливи, си�

DEN 1199.76

Нашиот широк спектар на чување, организација и транспорт на производи се користи за да се скрати собран�