.

.

Со попуст
Tripod Мини Флексибилни Мини Десктоп Заградата Tripod 360 Степени Ротирачки Мобилен Телефон Клип за Маса во Живо Снимање

Tripod Мини Флексибилни Мини Десктоп Заградата Tripod 360 Степени Ротирачки Мобилен Телефон Клип за Маса во

DEN 408.96

Од стока
Во магацинот

Лесни, висока јачина, постабилна и издржливи, мобилен телефон клип може да ротира 360 степени, може да се користи за десктоп пренос, видео, selfie, заградата.Ги носите, лесно да ги чуваат, да ги преземе и да го користите, од врвот на проширување, притиснете надолу за да го скратат или да го складирате.Мултифункционален мобилен телефон клип со ладна чевли, може да се поврзани со микрофон и да се пополни светлина, стабилна анти-испуштајте го, не боли машина.Не се лизга еластична силиконска база перница дизајниран, стабилна, не се лизгаат, постабилна и природно за правење фотографии и снимање видеа.Tripod и мобилен телефон клип кој се одвојува, tripod со 1/4 инчи универзална тема, погодно да се поврзете со други фотографија опрема.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 647.76

[6 во 1 Професионален Дизајн] 6 во 1 selfie стап tripod со монтажни безжичен далечински управувач, го прави полес�

DEN 887.76

Selfie Стап Tripod 2 ВО 1 : universal phone држач за i Phone tripod и стандард 1 / 4 завртка го направи овој tripod мултифункционале

DEN 1008.00

►Arca / РПС Компатибилен Dovetail Планината ►Супер Цврст Менгеме ►Идеален за Употреба со Магија Рака (не се

DEN 623.76

4 секции телескопски пол со 60in max употреба должина ( tripod ширевте ), што ќе ви овозможи да се добие поширока

DEN 2346.96

0 cm Universal Компатибилност:Телефон Tripod за Снимање на Видео / Фотографија / Live Streaming NOTE1.Благодарение на него

DEN 198.96

Изработени од квалитетна ABS материјал, со голема сила, трајни и носатотпорни.Компактни димензии, лесен и

DEN 960.00

На 360°rotatable пан / навалите лесно може да се реализира потребите на телевизија радиодифузија од различни �

DEN 311.76

ЛЕСНИ ПАТУВАЊЕ Телефон tripod монт изработени од високо квалитетни пластични и мека заштитни гумени за по

DEN 527.76

【Товар до 11lbs】, Бидејќи телото конструкција е направена од алуминиум, ова стојат може да се одржи опрем�

DEN 1752.00

Selfie стап tripod може да се ослободи рацете, можете да правите фотографии и видеа многу stably, многу погодна за

DEN 321.36

Ја Видиме Носителот на Клипот се направени од издржлив метал за долго време и мека заштитни гумени за до

DEN 383.76

By стандардот 1 / 4 завртка планината, можете лесно може да го закачите со дигитални камери, Gopro.5 инчи, цело�

DEN 1410.00

Таа има 3начин пан главата и 3 дел нозе.Тоа е добар избор за фотографија љубовници.Компактен дизајн овозм

DEN 578.40

Помали и Полесно да се Носат : на tripod може да биде укината и ширевте, на истегнување и складирање методи с

DEN 527.76

Со универзална 1 / 4 инчи завртка,.Универзален Телефон Носителот и Безжичен Телефон Далечински : одговара

DEN 1198.80

1 Без Механички или извори за да се прилагоди за да одговара на вашиот Телефон 2 Прилагодлив 360 степени з