.

.

Со попуст
Techinal Виткање Жените Мие Газот Слив Медиокритет Жените Мијалник Преносни Женски Приватни Делови Бремена за Мајка на Детето Возрасни Тоалет за Перење, Нега Материја

Techinal Виткање Жените Мие Газот Слив Медиокритет Жените Мијалник Преносни Женски Приватни Делови Бремена

DEN 405.60

Од стока
Во магацинот

Спецификација:Материјал : ПП+TPRSize : прибл. ✤Удобно : На бремени мијалник е дизајниран со хуманизирано облик, кои совршено одговараат на вашите нозе линија и да се намали вкочанетост проблем во нозете проблем предизвикан од долго време во седење.✤Високо квалитетен материјал : бремена мијалник е направен од висок квалитет на ПП и TPR материјал, кој е да се носат отпорен и издржлив, ја водеа долго користење на животниот век.Виткање дизајн : На бремени мијалник со виси дупка карактеристики во својата виткање дизајн, чија висина може да биде укината. ✤Анти-overflow дизајн : Постојат пет дупки наменета за бремените мијалник да може ефективно да се спречи вода во текот на проток кон надвор од бремените мијалник.Виткање Жените Мие Газот Слив Медиокритет Жените Мијалник Преносни Женски Приватни Делови Бремена за Мајка на Детето Возрасни Тоалет за Перење, Нега Материјали задник basin100% сосема нов и висок quality Features:Високо квалитетен материјал : бремена мијалник е направен од висок квалитет на ПП и TPR материјал, кој е да се носат отпорен и издржлив, ја водеа долго користење на животниот век.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Анти-overflow дизајн : Постојат пет дупки наменета за бремените мијалник да може ефективно да се спречи вода во текот на проток кон надвор од бремените мијалник.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 5190.00

Име : Деца тоалет.Материјал : СТП.Големина : 33*36*38cm Повеќе силни СТОМАЧНИ и PP материјали со повеќе материј�

DEN 3003.12

Бебе децата тоалетна столица, преносни виткање скала, цртан филм симпатична изглед, бебе бања дизајн и с

DEN 909.36

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Светла боја и стилски фо�

DEN 3465.60

1.Одберете основните квалитетни PP,bisphenol слободно и без мирис,ние како и за контрола на храна за бебиња до�

DEN 335.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1692.00

5 cm Material : PP.Висококвалитетни PP суровини, не bisphenol A, добра цврстина, отпорност на корозија, не се лизга чес�

DEN 311.76

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Големина и Материјал:Виткање 9.тоа може да носи тежинат�

DEN 3228.96

Материјал : ПП.Применливи возраст : 2~8 години бебе.Карактеристики : безбеден и нетоксични / ладна и отпорн

DEN 3466.56

Удобно за Деца : Мека / СТП перница, Широкчекор, Лесно да се сфати рачки, Стабилна седишта, се Прилагодува

DEN 5144.40

Име : Писоар.Материјал : заштита на животната средина ПП материјал.Големина : 11*21*43cm Мултифункционален мо

DEN 1315.20

Пакет Листа : 1 x Urinal3 x Капак.Преносни и Прилагодливи : Стигнале големина, пренослив дизајн, погодна за сем

DEN 2364.00

(Доаѓа со складирање кеса).(Доаѓа со расположливиот кеса) ♛ Повеќе здрав и безбеден На количка за деца м�

DEN 5235.84

Соодветна возраст : деца над 6 месеци.Строго одбрани квалитетни PP материјал, подебели и стабилни, не BPA, п�

DEN 806.40

Дете обука тоалет : Овој Деца Медиокритет Тоалет имитира возрасните тоалет даде деца реални медиокрите�

DEN 1176.00

● Симпатична детска, симпатична елени форма, симпатична малку елени форма, едноставна и симпатична, го �

DEN 455.76

Ако најдете било какви проблеми за нашите деца медиокритет стол по нарачка, ве молиме да се чувствуваат

DEN 2198.40

Име на производ : Деца toilet Material : PPSize : 27 Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така ш�

DEN 263.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 304.56

Изработени од екопријателски материјал, нетоксични и без мирис, безбедно да бебе.Ви благодариме за ваше