.

.

Со попуст
L'ange Коса Херој џентлменски Pomade - Pomade за Мажи - Погоден за Сува и Влажна Коса - Светло се Одржи и Силна Одржи на Косата Поставување Pomade - на Вода Базирани Pomade за Мажи 2 F М

L'ange Коса Херој џентлменски Pomade - Pomade за Мажи - Погоден за Сува и Влажна Коса - Светло се Одржи и Силна

DEN 600.00

Од стока
Во магацинот

L'ANGE КОСА ВЕТУВАЊЕ ЗА ВАС – НЕ Е ВО ЉУБОВ СО ВАШЕТО КУПУВАЊЕ?КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ЕДНА КАВГА БЕЗ ДА СЕ ВРАТАТ.БОТАНИЧКИ МЕШАВИНА НА СОСТОЈКИ - Нашите косата pomade е формулиран со висок квалитет на органски компоненти, како шеј путер, маслиново масло, кокосово масло, соја протеин, алое вера, argan масло кое се обезбеди вечен сјај и се е целосно безбеден за употреба за коса, без никакви несакани ефекти!.Оваа pomade може да се користи на двете влажна коса и сува коса за да уживате максимално стил и добар изглед, грабање на секого внимание!.POMADE БЕЗ МРСНА ОСТАТОЦИ - за Разлика од другите pomades, нашата органска коса pomade не остава зад себе една мазна и мрсна остатоци што влијае на вашиот изглед и косата.САЛОН СТИЛ И ПАТУВАЊЕ-FRIENDLY - Добиете во салон за убавина-стил резултати во удобноста на вашиот дом со нашите pomade за мажите, тоа му дава на вашата коса комплетен изглед!Нашите фризирање pomade ќе биде одличен придружник на вашиот авантура како што е compactly дизајниран и може да се вклопи во вашата торба!.Единствена формула на нашиот коса поставување pomade нема да го оштети вашиот косата и обезбедува екстремен стил, водење на вашата косата мека и убава во потрага.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 267.60

Разноврсна & Економска : Тоа е стилист избор да се задржи коса уредно и во место.Лесно Fragranced со природно К

DEN 599.76

Уморни на одмор на косата на секои 68 недели?Се утврдат и да се релаксираат со нашите Авокадо Зацврстувањ

DEN 527.76

Стил со flex и сјај.Петел Маснотии X е најдобар за оние кои сакаат стил со flex и сјај.Користи сам или коктел с

DEN 610.56

1x какао & шеј бран путер влага revitalizer 4.8 oz 1x какао & шеј pomade супер мазна & богата 3oz 1 x Durag стил #192 A : Целосна г�

DEN 347.76

Coloplast Inc.Coloplast.Критичар Помош Кожата Паста 2.5 Унца Цевка 1944 Нега на Кожата Пелена Осип Coloplast КритичарПомо�

DEN 215.28

Се применуваат саканата количина да се исуши косата и / или скалпот.Збогатен со мешавина на масла, секој�

DEN 401.76

Нашите оригинални pomade е идеален за потешко да се управува со косата,овој производ има максимална контро

DEN 157.20

Wavebuilder Напредна Формула Pomades се специјално формулирани со вокуќата развиена восок мешавини кои се косат