.

.

Со попуст
Balacoo 14PCS Хрчак Џвакање Играчки морско свинче Млечни Играчки Заб Чистење Слама Играчки Зајакот Џвакање Играчки Мали Животни Активност Играчка за Нега на Забите Млеч

Balacoo 14PCS Хрчак Џвакање Играчки морско свинче Млечни Играчки Заб Чистење Слама Играчки Зајакот Џвакање

DEN 950.40

Од стока
Во магацинот

Со овие играчки, за да се избегне вашето домашно милениче мелење на гнездо, мебел или кафез.Тоа може да биде ставен на домашно милениче кафез, и лесно за вашето домашно милениче да се игра.Можете да ги стави во кафез, удобен, хигиенски, и да се избегне мелење на гнездо или кафез.Со премиум слама материјал, неговата безбедно и практично за пет употреба.Одлично за хрчак, зајакот, гвинеја свињи, chinchillas, верверички и други мали животни.Опис на Овие предмети се на домашно милениче џвакање играчки кои се направени на премиум материјал со добар квалитет, безбедна и здрава употреба.Тие се обезбеди траен џвакање и изведба, многу смешни за домашни миленици.Погодна како се џвака играчка за верверица, хрчак, chinchilla, папагалот за мелење на нивните заби.Карактеристики - Боја : Како што е Прикажано - Материјал : Слама - Lollipop Големина : 9x4cm/ 3. 54x1. 57inch - Loofah Големина : дебелина : 1cm/ 0. 39inch; дијаметар : 3 - 7cm/ 1. 18 - 2. 76inch;- Пченка Големина : 7x2. 5cm/ 2. 76x0. 98inch - Морков Големина : 7x2. 5cm/ 2. 76x0. 98inch - Водни Топка Големина : Околу 5cm/ 1. 97inch - Водни Пресврт Големина : За 10x2cm/ 3. 94x0. 79inch - Трева Стап Големина : За 11 - 13cm/ 4. 33 - 5. 12inch Пакет Вклучувајќи 1 x Пченка 3 x Loofah 2 x Lollipop 1 x Морков 1 x Водни Топката 1 x Водни Пресврт 5 x Трева Стап.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 455.76

Направени од пет безбедно материјали, вклучувајќи seagrass и пченка лист.Можете да го земе, освен и чувајте

DEN 169.92

♥Високиот квалитет на материјалите ♥Безбедност : Лесно да се носат без да предизвика иритација на кожа

DEN 650.40

100% сосема нов и висок квалитет,100% Сосема нов и висок квалитет.Забавно да се игра, се искачи и останатите,

DEN 957.12

Оваа дрвени птица костур е совршена за домашни миленици да се опуштите и да се игра, се џвака, се чувству

DEN 1207.20

Материјал : не ' Рѓосувачки челик, големина : околу 2 cm / 0.79 инчи, со Дијаметар од дупка : околу 1 cm / 0.39 инчи.

DEN 599.76

1.Елегантен Дизајн : Природни беж боја совршено се вклопува во вашиот дом décor или канцеларија.Работи одл

DEN 189.60

Материјал : Lint Ткаенина.Димензии : Висина 9 Inc.x Ширина 6 Inc.Рамо, рака прилагодливи max должина 56 Инч.Дава ваш

DEN 84.48

Critter Само Не Може Да Се Спротивстави На Хрупкави Џвакање Шарени Прстени.Секој Прстен Обезбедува Совршен

DEN 2292.00

41 / 2" x 3 / 8".ЦРВЕНА, ПОРТОКАЛОВА, ЖОЛТА,СИНА, ЗЕЛЕНА И ВИОЛЕТОВА 100 СТАПЧИЊА.Ве молиме да го Прочитате Описо

DEN 2056.80

На Папагал Обука Играчки и шарени изглед можат подобро да се привлечат птици.Птица Обука Играчки Пет ра

DEN 263.76

Тези топката се направени од природни seagrass, вода hyacinth и ратан, 100% природен материјал, без други хемиски м

DEN 2879.28

Околу 15" широк, 22" длабоко, 12" висока.Safe Не Токсични Дрво.Safe Не Токсични Боење.Направен во САД!!.L Активност

DEN 10977.60

Покривот overhang 42 3 / 8"L x 29 3 / 4"В Prevue Милениче Производи поставен voli x Големи лет кафез бисер Сива F036 е x Голем

DEN 1356.00

Постојат со качување скалило и шарени зрнца, па хрчак играчки овозможи пердув животни да се вежба, да иг

DEN 126.96

Комбинација на дрво и loofah chews.Ги поттикнува природните џвакање инстинкти.Одговара на Kaytee kabobs 41 / 2 Инчи до

DEN 92.64

Совршена големина за Parrotlets Parakeets Cockatiels и lovebirds.Хранењето уреди бараат птици да работат за својата храна.