.

.

Со попуст
Aduro U-Крак Прстен Светлина со Штанд, 10 Desktop Светлина за Дома Стриминг Selfie Прстен Светлина со Phone Држач за Шминка, Видеото во Живо Стриминг, и Фотографија

Aduro U-Крак Прстен Светлина со Штанд, 10 Desktop Светлина за Дома Стриминг Selfie Прстен Светлина со Phone

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Зошто да изберете Aduro?Бидејќи ние се врати нашиот Desktop Прстен Светлина Со Штанд со живот ограничена гаранција и пријателски 24/7 НИ услуги на клиентите, па може да се купи со доверба и да имаат целосен мир на умот.Овој пренослив прстен светлина доаѓа со tripod да стојат и да видиме носителот, тоа може да ви помогне кога ви треба екстра лесно за правење на вашиот make up, фотографирање, правење видеа, читање книги, и во живо стриминг.Нашите Aduro U-Крак selfie светлина има 3 начини на осветлување : бела, топло жолта, и топло бела.Светлината осветлувањето може да се прилагоди до 10 нивоа кој е дизајниран совршено за да можете да ја користите во секое време од денот.Биро за прстен светлина која има Про Фотографија Осветлување Ефект кој дава исклучи беспрекорна и блескав ангел око изгледа додека тече, фотографија осветлување, паметен телефон selfie, You Tube видео снимка, и така натаму.Овој прстен светлина tripod има прилагодливи tripod стои со алуминиумска пондерирана база за зголемување на стабилноста, па тоа нема да го нарушат додека да се прилагоди на 360° телефон носителот на агол и позиција што сакаш.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 467.04

【Dimmable 3 Осветлување Режими】во Споредба со другите производи' еден светлосен режим, овој професионален