.

.

Со попуст
SNA F30 Спојлер Сува Карбонски Влакна Компатибилен за (2012-2018) BMW Серија 3 F30 и F80 М3 Сјај Црна Заден Спојлер на Багажникот Крило. Следната Генерација На Карбонски Влакна С?

SNA F30 Спојлер Сува Карбонски Влакна Компатибилен за (2012-2018) BMW Серија 3 F30 и F80 М3 Сјај Црна Заден

DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

FITMENT : Компатибилен со 2012-2018 3 серија F30 и F80 М3, 320i / 320i X / 328d / 328d X / 328i / 328i X / 330e / 330i / 330i X / 335i / 335i X / 340i / 340i X / Хибрид-3. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : дел од F30 спојлер и една ролна од лепило 3 M двострано лента.НАДГРАДИ ТЕХНОЛОГИЈА : ви Благодариме на втората генерација на сува карбонски влакна производна технологија, нови F30 спојлер речиси намалува тежина од 50%, но многу поголема сила и потрајни.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесен и брз инсталација со 3 M двострано лента, на која не и за дупчење и модификација е потребно.АЕРОДИНАМИЧЕН ДИЗАЈН : На насочат дизајн помага за намалување на воздушниот отпор, промовирање на движење изглед, да се подобри возачки стабилност и безбедност.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 863.76

100% Сосема Нови во Кутија Со Кориснички Пакување, Никогаш не Биле Инсталирани Пред.Бидете Сигурни да се П

DEN 671.76

✔Fitment : За Ауди А5 Б8 Sline S5 4 D 2 D 2012 2013 2014 2015 2016 година, не одговара за А5 База Браник ✔Пакет, вклучувајќи : 2 buc

DEN 1039.20

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА Одговара за 20022008 Рам 1500 Редовни Кабината / 20032009 Ram меморија 2500 / 3500 Редовни Кабинат

DEN 1991.76

Испорака Метод : Воздух курир, може да се дојде во тек на 35 недели нормално.★ Инсталација Настава : 1 Инст�

DEN 276.00

FITMENT : се Вклопува; Ford, 0408 F150 / Lobo Super Crew Сите Кревети Гас SRW.ИНСТАЛИРАЊЕ на БЕЛЕШКИ : Директни ТопНа, Кабина

DEN 7199.76

⭐【Лесна Инсталација】 : Слободен лепак лента вклучени,3 D дизајн,ЦПУ калапи,тест инсталација на вистинс�

DEN 2376.00

Компатибилен со 20092012 Фолксваген Голф VI MK6 Стандардниот Модел Hatchback САМО!!.НЕ одговара за Golf MK6 GTI Моделот.Un

DEN 2856.00

201118 Chrysler 300 OE Стил Спојлер.ABS Удар Мувла Дизајн 3 год / 36,000 Ми Гаранција.Делукс Хардвер Комплет Вклучени.Ин

DEN 4968.72

⛧ Висококвалитетни материјали : Јаглероден влакна, направена од страна на одобрен & сертифицирани прои�

DEN 2394.00

Тој нуди висока контрола и употреба на употреба.Ние ќе ви одговори во рок од 24 деловни часа.За Седиште Ле

DEN 407.76

Материјал : рачен менувач shift knob направени на подобро смола.Удобно дизајн : Ова shifter копчиња е поудобно да

DEN 833.04

Супериорен ветер и дожд заштита.Ја елиминира прозорец fogging.Ја спречува топлина startup внатрешноста на воз�

DEN 1919.76

Овие патосници одговара на Тојота 4 Runner 20102012 година со Лизгачки Задните Товар Биро.Отстрани Нечистотија

DEN 863.76

Се вклопува во 2006 2007 ХОНДА СПОГОДБА СЕДАН 4 D 7 Генерација 3 M Само Лепило Допрете вклучени за лесна инстал�

DEN 549.60

Одговара : Акура TL UA6UA7 3та Генерација Седан 20042008 Обоен Со Standox Боја, Светските Водечки Снабдувач На Автом�

DEN 7919.76

Материјал : Јаглерод влакна,Направена од страна на одобрен & сертифицирани производители со материјали

DEN 479.52

Компатибилен со 20182022 Toyota Camry.Стил : PB Стил Материјал : ABS Пластика Боја : Сјајна Црна боја.Пакетот Вклучува